Ruoškitės – kitą savaitę Europa sulauks arktinių orų įsiveržimo

Pavargote nuo besitęsiančios spalio šilumos? Ką gi, tuomet jums tai patiks – kitą savaitę atšals. Vėsios orų permainos numatomos ne tik Europoje, bet ir JAV.

Kol kas, artimiausiu metu vyraus jau paskutinės tokios šiltos dienos, tad skubėkite jomis pasidžiaugti. Pirmi ryškesni pokyčiai Lietuvoje pasijaus jau sekmadienį, tuo metu bus šiek tiek vėsiau (palyginus su šiomis dienomis), daug kur nuvlnis lietus.

Nuo pirmadienio šiluma kasdien bus vis mažesnė. Numatoma, jog kitą savaitę gerokai šaltesnės orų masės palies šiaurines, rytines ir centrines Europos vietoves.  

Palyginus su pastaruoju metu vyravusiais orai, kitą savaitę Arktinės šaltų orų masės, keliausiančios per rytinę Europą atneš itin ryškius pokyčius.

Lietuvoje vietomis naktimis jau galima ir silpnai neigiama temperatūra, o dienomis vyraus vos keli laipsniai šilumos, dažnai termometrų stulpeliai netgi nepasieks 10 laipsnių ribos. 

Taip pat atkeliaus ir krituliai, todėl nenustebkite jei debesys kai kur krestels ir šlapio sniego. Tokia kritulių transformacija labiau tikėtina rytinėje ir kai kur centrinėje Europoje. 

Ką gi, pats metas permąstyti kitos savaitės garderobą – šiltesni rūbai pravers.

Šaltinis: gismeteo.lt


Rašyti komentarą...
R
RimaBar
2019-10-25 10:04:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
IBobų vasarą išlydint...

TU išnirai,kap spindulys pro rūką,
trumpam mums šilumą padovanojus
Staiga vėl išnyksti,lyg lengvas pūkas,
savo kerais rudens nesuviliojus.Rįma
Atsakyti
-1

J
J
2019-10-26 10:16:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Romantiška....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų