Santaros klinikos įspėja: COVID-19 vietų užimtumas ligoninėse jau artėja prie 90 procentų

Lapkričio 23 dienos ryto duomenimis VUL Santaros klinikose gydomi 167 COVID-19 sergantys pacientai, iš jų 38 – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje. Iš 165 COVID-19 sergančiųjų – 2 vaikai. Iš visų turimų vietų, skirtų COVID-19 gydomiems pacientams, stacionare užimta 96 proc., reanimacijoje ir intensyviojoje terapijoje – 76 proc.

Šiandien atraminėse ligoninėse gydoma 307 pacientai: Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje – 151 pacientas,  iš jų 6 – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje – 21 pacientas, Alytaus S. Kudirkos ligoninėje – 59 pacientai, iš jų – 2 Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Ukmergės ligoninėje – 51 pacientas, iš jų 2 – Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje, Trakų ligoninėje – 17 pacientų, Druskininkų ligoninėje – 8 pacientai.

Vilniaus regione COVID-19 ligoninių suaugusių aktyvaus gydymo vietų užimtumas siekia 86 proc., o reanimacijos ir intensyvios terapijos – 72 proc.

Pasak VUL Santaros klinikų generalinio direktoriaus profesoriaus Felikso Jankevičiaus, nors naujų užsikrėtimų kreivė jau linkusi stabilizuotis, tačiau situacija išlieka rimta ir COVID-19 vietų užimtumas ligoninėse jau artėja prie 90 procentų: „Turime rezervų, tačiau medikų, galinčių dirbti šiuose padaliniuose, mažėja. Todėl atraminių ligoninių pagalba tampa vis reikšmingesnė“.

 


Rašyti komentarą...
J
Juzefa
2020-11-23 22:22:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik dariau pasigydyti nuo kuronos i psichitrine ligonine nes jau tu paveiktas psichikos.
Atsakyti
0

J
Juzefa
2020-11-23 22:37:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bepročiai jus patys nedarykite šudo, tada ir kiti nedarys jums iki mano komentaro reikia tikrai ivesti komandanto valanda. Kaip jus ka mastote, kai bus tikrai bėda jums tikrai ir vietos nebliks ten atsigult. Nebent tik psihiatrinė ligoninė priglaus, bet ir ten gali pritrukti dar neaišku nes ir betokiu yra ligoniu kuriems tikrai reikia padėti. Tiesiog i ulitizacija jumis visus tokius nusišnekėtojus. Baisu. Jugi pasaulis visas taip neišsigalvos ka jus rašinėjete tokias nesamonės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų