Šalies vadovų Kalėdos: Šimonytė leis laiką su šunimi, Nausėda skambins vienišiems žmonėms

Šalies vadovai, kaip ir visi šalies gyventojai, pasitinka gražiausias metų šventes. Jos dėl karantino ir pandemijos situacijos bus kitokios. Štai premjerė Ingrida Šimonytė planuoja laiką leisti su naująja augintine, o prezidentas Gitanas Nausėda šventiniu laikotarpiu planuoja savanoriauti.

„Nežinau, ar 12 [patiekalų] sugebėsiu pagaminti, bet švęsiu Kūčias vieno namų ūkio ribose. Namų ūkyje su savo augintine“, – Seime susirinkusiems žurnalistams sakė I. Šimonytė.

Premjerės teigimu, šventinio savaitgalio metu ji planuoja pasivaikščioti aplink namus, perskaityti pusę knygos.

„Susiskambinsiu su savo šeimyna, pasikalbėsiu su savo sūnėnais. Tokios ir bus Kūčios“, – pasakojo I. Šimonytė.

Prieš darbo premjerės poste pradžią politikė iš prieglaudos pasiėmė jorkšyro terjerę Perlą. Kiek anksčiau premjerė pasakojo, kad turi praeiti tam tikras laikotarpis, kai prieglauda nuspręs, ar ji yra tinkama būti šunelio šeimininke.

„Noriu tikėtis, kad galėsiu pagrįstai viltis, kad man bus suteiktos nuolatinės globos teisės“, – šypsojosi I. Šimonytė.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigė, kad jos šventės bus panašios kaip ir daugumos Lietuvos žmonių.

„Su artimiausiais žmonėmis namie. Šiomis dienomis svarbiausia, kad būtume kantrūs, kad saugiai švęstume šventes, kad liktume namuose. Šių dienų tokia yra nuotaika, toks yra palinkėjimas, kad visi kantriai lauktume tų geresnių laikų, o šiandien ir artimiausiomis dienomis apsiribotume buvimu namuose ir saugojimu visų kitų žmonių“, – kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.

O štai prezidentas Gitanas Nausėda per šventes atsiduos savanorystei. Po susitikimo prezidentūroje su „Carito“, Raudonojo Kryžiaus draugijos, Maltos ordino ir Samariečių bendrijos atstovais buvo pranešta, kad šalies vadovas artimiausiomis dienomis prisidės prie šių organizacijų veiklos.

REKLAMA

„Prezidentas rytoj planuoja kalbėtis telefonu su vienišais žmonėmis, bet papildomai taip pat planuoja įsitraukti į šių keturių nevyriausybinių organizacijų veiklą ir atlikti darbus, kurių labiausia reikia šiuo šventiniu laikotarpiu. Kas konkrečiai bus atliekama, bus patikslinta“, – trečiadienį kalbėjo vyriausiasis prezidento patarėjas Simonas Krėpšta.


Rašyti komentarą...
,
,Spanguolė
2020-12-24 11:06:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokai ima,kokią simfoniją,ar ariją skambins? Reklama, ir didelis darbas jei paskambins iš anksto išrinktai senelei.Tikras kalėdų stebūklas oi,oi,oi,....Neapalpkime....
Atsakyti
0

v
vlfdd
2020-12-24 10:44:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
reiks pasekt sikmonite ar ji namuose sedes
Atsakyti
0

A
Aleksas
2020-12-24 18:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada skambins?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų