S. Skvernelis ir toliau kovoja su kainomis: niekaip neatranda sprendimo

Premjeras Saulius Skvernelis dar kartą pareiškė, kad Vyriausybė svarsto įvairias priemones suvaldyti biokuro, o kartu – ir šilumos kainų augimą. Pasak jo, Valstybinių miškų urėdijai nurodyta padidinti biokuro žaliavos pasiūlą.

„Mato Vyriausybė (galimybes mažinti šilumos kainas – BNS) ir mažins. Valstybinių miškų urėdija dalyvaus intervencijoje, jeigu reikės tiekti tiek biokurą, tiek ir tas bioatliekas, kurios lieka nuo miško kirtimo. Energetikos ministerija pasiryžusi rasti sprendimus, kaip būtų biokuro katilai pritaikyti šitos žaliavos, likusios nuo miško kirtimo, deginimui“, – trečiadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė S. Skvernelis.

„Valstybinių miškų urėdijai yra duotas nurodymas, ir tą puikiai žino aplinkos ministras. Jeigu reikalinga įsigyti papildomos technikos, kad galėtų tiekti biokurą į biržą, tai ir bus padaryta“, – pridūrė premjeras.

Premjeras kol kas neatskleidė visų svarstomų priemonių, siekiant suvaldyti prognozuojamą šilumos kainų augimą.

„Ieškome ir kitų alternatyvių būdų. Artimiausiu metu Vyriausybė pristatys taip pat, kad nebūtų pagrindo biokuro kainai kilti, ir tai susiję taip pat su šildymu (...) Mes paminėsime jums, kai bus konkretus sprendimas“, – teigė S. Skvernelis.

Kainų komisijos vadovė Inga Žilienė trečiadienį Seimo Energetikos komisijoje sakė, kad šilumos kaina dėl brangstančio biokuro augs trijuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Kaune ir Klaipėdoje šiluma, pasak jos, pigs.

 


Rašyti komentarą...
T
Tada
2018-10-03 22:09:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viršūnė!Žurnalistams vyriausybeuždraus ginti viešąjį interesa.Ka tai reiškia,ponas Skvernelio?
Atsakyti
0

T
Tada
2018-10-03 22:19:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neleisti ginti viešąjį interesą,pataikauti pažeidėjams ir nusikalteliams
jau yra nusikaltimas.D ar to Lietuvelej betrūko!Tai gal nuo proto nušoko?
Atsakyti
0

Žiūrėkim plačiau
2018-10-03 22:01:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tie sprendimai, svarbiausia yra kovoti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų