• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį, liepos 25 d., prasideda Vilniaus 700 metų jubiliejui skirtas festivalis „Jaunas kaip Vilnius“. Vilniečiai ir sostinės svečiai galės mėgautis nemokamais koncertais, iš kurių namo parveš taip pat nemokamas viešasis transportas. Tiesa, automobilių vairuotojų dalyje Vilniaus laukia eismo ribojimai, praneša „Made In Vilnius“. 

4

Antradienį, liepos 25 d., prasideda Vilniaus 700 metų jubiliejui skirtas festivalis „Jaunas kaip Vilnius“. Vilniečiai ir sostinės svečiai galės mėgautis nemokamais koncertais, iš kurių namo parveš taip pat nemokamas viešasis transportas. Tiesa, automobilių vairuotojų dalyje Vilniaus laukia eismo ribojimai, praneša „Made In Vilnius“. 

REKLAMA

Renginio metu į sceną lips būrys klasikinės ir pop muzikos atstovų, o jį užbaigs pasaulyje žinomų  grupių „Bastille“ bei „Clean Bandit“ pasirodymai.

Vingio parke vykstantis festivalis „Jaunas kaip Vilnius“ – išskirtinis renginys, suburiantis įvairaus amžiaus klausytojų auditoriją. Vieni traukia išgirsti Lietuvos populiariausias muzikos žvaigždes, kiti – klasikinės muzikos ar užsienio atlikėjų.

Vienas pagrindinių Vilniaus 700 metų gimtadienio renginių prasidės koncertu, kuris suvienys klasikinės muzikos gerbėjus. Kartu su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestru, diriguojamu R. Šumilos, pasirodys garsiausi Lietuvos operos solistai Edgaras Montvidas, Ieva Prudnikovaitė, Aušrinė Stundytė ir Kostas Smoriginas.

REKLAMA
REKLAMA

Po klasikinės muzikos koncerto festivalyje bus galima pasimėgauti netikėtais žinomiausių Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjų duetais, paruoštais specialiai šiam renginiui. Ant scenos lips Benas Aleksandravičius, Algirdas Kaušpėdas, Monika Liu, Jessica Shy, Evgenya Redko, Mantas Jankavičius, Igoris Kofas („Lemon Joy“), Vaidas Baumila, Aleksandras Ivanauskas-Fara ir kiti žinomi šalies muzikos atlikėjai. Jie atliks tiek žinomas ir publikos mėgstamas dainas, tiek naujai interpretuotus legendinius kūrinius.

REKLAMA

Vilniaus 700-ojo jubiliejaus proga kelionės viešuoju transportu tądien bus nemokamos, o į festivalį ir iš jo veš specialūs maršrutai.

Festivalio programa

17:00 ATVERIAMI FESTIVALIO VARTAI

Visoje teritorijoje veiks įvairios veiklos vaikams ir suaugusiems, užkandžių zonos bei edukacijos

18:00 ĮSPŪDINGA LIETUVOS ŽINOMIAUSIŲ ATLIKĖJŲ PROGRAMA

LIETUVOS NACIONALINIO OPEROS IR BALETO TEATRO SIMFONINIO ORKESTRO KONCERTAS

Koncertuoja kartu su operos solistais: Edgaru Montvidu, Aušrine Stundyte, Ieva Prudnikovaite ir Kostu Smoriginu. Orkestrui diriguoja maestro Ričardas Šumila.

REKLAMA
REKLAMA

LIETUVOS ATLIKĖJŲ DUETŲ VAKARAS

Žinomiausi Lietuvos atlikėjai bus sujungti į skirtingų žanrų duetus ir atliks populiariausius bei legendomis tapusius kūrinius. Scenoje pasirodys Monika Liu su Benu Aleksandravičiumi (ba.), Jessica Shy su Igoriu Kofu (Lemon Joy), Vaidas Baumila su Aleksandru Ivanausku-Fara, Gabrielius Vagelis su Monika Linkyte, Mantas Jankavičius su Evgenya Redko, Algirdas Kaušpėdas su ,,Kamanių Šileliu“ ir kt.

21:30 UŽSIENIO GRUPIŲ ,,CLEAN BANDIT“ IR ,,BASTILLE“ KONCERTAI

BRITŲ ELEKTRONINĖS MUZIKOS GRUPĖS ,,CLEAN BANDIT“ KONCERTAS

Nepraleiskite progos išgirsti visame pasaulyje klausytojų mylimos grupės pasirodymą gyvai, ir, žinoma, nemokamai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

01:00 FESTIVALIO PABAIGA

Specialus maršrutas nuo Arkikatedros ir elektrinio autobuso maršrutas Vingio parke

Festivalio metu kursuos specialus maršrutas „Arkikatedra – Vingio parkas“, autobusai veš tiesiai iki Vingio parko prieigų M. K. Čiurlionio ir Gerosios Vilties gatvėse. Vykdami specialiu šventės maršrutu keleiviai galės išlipti šalia M. K. Čiurlionio viaduko laikinai įrengtoje viešojo transporto stotelėje „Jaunas kaip Vilnius“ ir patogiai nueiti iki renginio vietos Vingio parke.

REKLAMA

Specialaus maršruto „Arkikatedra – Vingio parkas“ autobusai kursuos nuo 16 val. iki 2 val. Autobusai stos šiose stotelėse: Arkikatedra, Karaliaus Mindaugo tiltas, Operos ir baleto teatras, Alberto Goštauto st., Nepriklausomybės aikštė, Verslo trikampis, Jaunas kaip Vilnius, Vinco Pietario st. bei Vingio parkas.

Individualių poreikių turintys žmonės ir kiti renginio dalyviai pagal poreikį galės Vingio parko teritorijoje naudotis nuo Geležinio Vilko ir Gerosios Vilties gatvių sankryžos iki Vingio parko estrados kursuosiančiu elektriniu autobusu. Jis kursuos nuo 17 val.

REKLAMA

Taip pat nuo 16.30 val. dažniau kursuos 21, 22, 24, 54, 73 maršrutų autobusai ir 12, 18 maršrutų troleibusai.

Festivalį nemokamu viešuoju transportu bus galima pasiekti šiais maršrutais:

  • Iki Gerosios Vilties stotelės keleiviai galės atvykti 2G, 21, 22, 23, 29, 54 maršrutų autobusais ir 4, 6, 12, 16 maršrutų troleibusais.
  • Iki Vingio parko stotelės – 24 autobusų maršrutu ir specialiuoju maršrutu „Arkikatedra – Vingio parkas“.
  • Iki Mikalojaus Konstantino Čiurlionio stotelės – 3G, 23, 73 maršrutų autobusais bei 10 ir 17 maršrutų troleibusais.
  • Iki Latvių stotelės – 21 maršrutų autobusais.

Namo iš festivalio – nemokamais naktiniais autobusais

Pasibaigus festivaliui vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami grįžti namo naktiniais autobusais, kurie kursuos nuo 23.30 val. iki 3 val. Naktį kursuos gyventojams jau žinomi 88N, 101N, 102N, 103N, 104N ir 105N maršrutai. Šįkart, siekiant aprėpti daugiau miesto dalių, 101N ir 103N maršrutų trasos šiek tiek pakoreguotos. Naktiniai autobusai veš šiais maršrutais:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
  • 88N Oro uostas – Centras – Europos aikštė
  • 101N Saulėtekis – Žygimantų g. – Savanorių pr. – Vingio parkas – Fabijoniškės
  • 102N Pilaitė – Žvėrynas – Žygimantų g. – Maironio g. – Stotis
  • 103N Santariškės – Didlaukio g. – Kalvarijų g. – Pylimo g. – Stotis – Gerosios Vilties st.
  • 104N Ateities – Žirmūnų g. – Pylimo g .– Naujininkai
  • 105N Pašilaičiai – Šeškinė – Konstitucijos pr. – Žygimantų g. – Olandų g. – Pavilnys – Parko g.

REKLAMA

Bus laikinų eismo ribojimų

Nuo liepos 25 d. 10 val. iki liepos 26 d. 2 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas Vingio parke nuo įvažiuojamojo kelio iš Geležinio Vilko g. iki Vingio parko estrados, išskyrus renginį aptarnaujantį, Vingio parke įsikūrusių įstaigų darbuotojų ir viešąjį transportą.

Nuo liepos 25 d. 16 val. iki liepos 26 d. 2 val. Elektrinės, Eigulių ir Birutės gatvėse bus įvestas vienpusis eismas.

Dėl galimų spūsčių vairuotojams ribojimų metu rekomenduojame vengti Geležinio Vilko ir Gerosios Vilties gatvių sankryžos bei pasirinkti alternatyvius kelionių maršrutus.

REKLAMA

Į festivalį „Jaunas kaip Vilnius“ atvykstantiems automobiliais rekomenduojame transporto priemones palikti „Statyk ir važiuok‘“ aikštelėse ir kelionę iki Vingio parko tęsti viešuoju transportu.

Turintys galimybę kviečiami į Vingio parką atvykti gamtą tausojančiomis transporto priemonėmis – dviračiais arba paspirtukais. Juos bus galima statyti specialiose zonose prie įėjimų į festivalio teritoriją.

tikrai taip jau atsibodo tos permainos, grynas jovalas šalyje, negali net susigaudyti kieikviena diena pakeitimai ir ne po viena visos sistemos stringa. dar tokiu teroro aktu neteko stebėti.
Buvo NATO - eismą ribojo. Dabar festivalis - vėl tas pats. Tai gal jūs apskritai uždrauskit eismą automobiliams, ir nereikės čia kiekviena proga ,,riboti,, ?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų