Rusijos propagandinis portalas siūlo susipažinti su D. Grybauskaitės disertacija Nuskenuotas visas Rusijoje saugomos disertacijos tekstas

Propagandinis Rusijos portalas rubaltic.ru ir toliau negaili dėmesio Lietuvai ir jos vadovei Daliai Grybauskaitei. Šįkart tinklalapis nepatingėjo pasiskolinti Rusijoje saugomą prezidentės disertacijos originalą ir visą ji nuskenuoti. Portalas siūlo susipažinti su visu disertacijos tekstu.

„Kadangi publikuotos ištraukos iš disertacijos, perspausdintos eilės Lietuvos žiniasklaidos priemonių, buvo lydimo žodžio „neva“, ir atitinkamai galėjo sukelti abejonių dėl jų autentiškumo, portalas RuBaltic.Ru publikuoja besidomintiems moksline Lietuvos prezidentės kūryba visą nuskenuotą D. Grybauskaitės disertacijos kopiją“, – rašoma portale.

Praėjusią savaitę portalas jau publikavo kelias ištraukas iš prezidentės disertacijos, kuriose kalbama apie sovietinį Lietuvos laikotarpį, pavyzdžiui, kad Lietuvos stojimas į socializmo kelią turėjo savo privalumų.

D. Grybauskaitė apsigynė ekonomikos mokslų daktarės disertaciją 1988 metais Maskvoje. Šiuo metu disertacijos originalas saugomas Rusijos valstybinės bibliotekos filiale Chimkuose.

Su D. Grybauskaitės disertacija susipažinti galite čia.

 


Rašyti komentarą...
n
nesistebiu
2013-11-19 11:42:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
To meto visų disertacijos gali konkuruoti tarp savęs minties gilumu ir ištikimybe sssr.Kai kurių KT teisėjų ,Vaigausko ir kitų disertacijos nėra jokia valstybinė paslaptis...Karjera buvo daroma ,kaip ir reikalavo to meto ideologija. Užtektų paskaityti visų tuomet rašiusių disertacijas mintis ir pamatysim,kad tie žmonės sėkmingai prisitaikę prie naujos ideologijos toliau daro karjerą...
Atsakyti
-2

N
Na, ir ką
2013-11-19 13:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė Grybauskaitė. Išdrįso disertacijoje parašyti, kad Lietuvos žemės ūkis tarpukariu praėjo gerą kapitalistinę mokyklą, todėl ir sovietmečiu mūsų ž. ūkis pirmavo SSSR. Tokių disertacijų sovietų laikais buvo parašyta dešimtys tūkstančių. Anais laikais visiems, vykstantiems į užsienį, darbovietės rašydavo charakteristikas. Paskutinis sakinys būtinai turėdavo skambėti, kad žmogus ištikimas Sovietų Sąjungai, politiškai išprusęs. Be šito sakinio niekas negalėdavo išvažiuoti. Tai ką, dabar visus, gavusius tokias charakteristikas, kabinsime ant šakos? Tik kvailiai gali taip galvoti.
Atsakyti
-2

D
Dagne
2013-11-19 14:18:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegul geriau rusai atsiuncia DIPLOMA -Uspachoko...ten tai nors butu idomus..ne 1 dienos nebuvo AUKSTOJOJE,,o diploma gavo...CIA TAI RASIJA GALETU -PASIREKLAMUOTI !!!!
O ne kas buvo prie pussimti metu,,ziurekite kas dabar siuo metu vyksta.....
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (59)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų