Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Pasieniečiams Rukloje įkliuvo vienuolika nelegalų, Lietuvą greičiausiai pasiekusių nepastebimai. Daugiabučio, kuriame glaudėsi nelegaliai sieną kirtę migrantai, gyventojai neslepia nuostabos – viename kambaryje glaudėsi net 11 žmonių, o kone visas namas apie tai nieko nežinojo.

Apie tai, kad Rukloje, viename name, vieno kambario bute, gyveno net vienuolika žmonių, nežinojo nė vienas kalbintas šio namo gyventojas. Naujieną jie išgirdo vakar vakare, kai pasieniečiai nelegalus išsivedė į autobusiukus.

Nelegalus pasieniečiai išsivedė apie aštuntą vakaro, kai jau buvo tamsu. Tad moterys sako mačiusios pro langą vedimą, bet kokio amžiaus nelegalai – nežinia.

„Mačiau, tamsūs, keli vyrai. – Tai jie visai tamsaus gymio? – Taip. O moterų nemačiau“, – sako Ruklos gyventoja Liuba.

Tiek Liuba, tiek nelegalių migrantų pašonėje gyvenusi Danutė atvirauja – vienuolika žmonių glaudėsi it pelės po šluota nekeldami jokio triukšmo. Tad kiek laiko jie čia galėjo gyventi, niekas nežino.

„Aš, žinokite, šitame kambary, čia kur šalia, išvis nebūnu, tik kitame kambaryje, kambaryje arba virtuvėje, tai nieko negirdėjau tikrai“, – sako Ruklos gyventoja Danutė.

Žmonės sako matę nelegalus ne tik toje vietoje, kur jie buvo sučiupti, bet ir gretimoje gatvėje esančiame bendrabutyje.

Tiesa, valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas sako, esą viename bute sučiupta vienuolika nelegalų, daugiau tokios istorijos – retenybė. Dėl šio įvykio prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„Vakar pasieniečiai turėdami informacijos Jonavos Rajono Ruklos miestelyje patikrino vieną butą, jiems talkino Jonavos policijos pareigūnai, ir tame bute buvo aptikta vienuolika asmenų. Visi jie – suaugę vyrai. Nėra nustatyta, kokiu keliu pateko į Lietuvą, tai tyrimo objektas. Dalis jų turėjo dokumentus, dalis – ne, tad tų dokumentų autentiškumas tikrinamas“, – sako pasieniečių atstovas Giedrius Mišutis.

Visi išvežti į pasieniečių padalinio patalpas, kur ir buvo apklausti. Įtariama, kad tai – Indijos ir Šri Lankos piliečiai. Sieną jie galėjo kirsti visai nepastebėti, mat informacijos apie legalų sienos kirtimą – nėra. Dėl nelegalų gabenimo šiemet pradėta – 60 ikiteisminių tyrimų. Sulaikyta 80 nelegaliai migrantus vežusių asmenų.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų