Ruduo į Lietuva žengia mažais žingsneliais: atvės iki 6-8 laipsnių

Antradienį Lietuvos danguje nestigo aukštų plonų debesų, bet vyravo šviesūs orai. Palynojo tik kai kur šalies pietuose. Artimiausią naktį debesų apklotas praskys dar labiau, daug kur ir visai išsigiedrys, todėl lietaus nenumatoma. Vėjas rytų, bet labai silpnas, dažnai ir visai jokio.

Trečiadienį dėl toli pietuose esančio ciklono įtakos dangus ims niaukstytis, pirmiausia ir daugiausia šalies rytuose bei pietuose. Kitur orai išliks šviesūs. Gali būti, kad pietiniuose rajonuose vėl kur nors negausiai palynos.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietingi orai sostinėje

„Kitaip tariant, artimiausią parą Lietuvoje vyraus gražūs orai. Naktis bus menkai debesuota, daug kur ir visai giedra, rami ir be lietaus. Dieną rytuose ir pietuose bus debesuota, pietuose galbūt su menkais lietaus lašais, bet vakaruose saulės tikrai nestigs. Vėjas šiaurės rytų, nestiprus. Oras naktį atvės iki 6–8, prie jūros kai kur bus apie 11, dieną bus iki 17–19 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienį bendras vaizdas išliks panašus – dangų dengs gerokai skylėtas plonų debesų apklotas, todėl nelis, o patys orai bus šviesūs. Naktį atvės iki 9–11, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos.

Penktadienį atsiras nedidelė menko lietaus tikimybė kur nors šalies vakaruose ar Suvalkijoje. Naktį atvės iki 11–13, dieną šils iki 17–19 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų