Rokiškio rajoną šukuoja policija: įtariama, kad nužudytas garsus sporto treneris

Rokiškio rajono policijos pareigūnai trečią dieną tęsia dingusio asmens paieškas. Prie paieškų prisijungė ugniagesiai, bei ne tarnybos metu savanoriškais pagrindais pareigūnams panorę talkinti kariai savanoriai, šauliai, medžiotojai, sportininkai bei kiti geros valios žmonės.

Pasak rajono policijos komisariato viršininko Rimanto Čepulio, paieškose viso dalyvavo per 50 asmenų. Balandžio 18 d. paieška pradėta apie 10 val. ryto ir baigta prieš 18 val.

Pasak pašnekovo, penktadienį buvo sulaikytas įtariamasis. Įtariamo nusikaltimo vietoje – įtariamojo sodyboje – ir kitur surinkti įkalčiai pareigūnams leido jam pateikti kaltinimus nužudymu. Įtariamasis sulaikytas mėnesiui. Žmogžudystė dabar yra tiriama kaip pagrindinė ieškomo asmens dingimo priežastis. Su tuo susiję ir pareigūnų veiksmai: neskelbiama dingusiojo asmens pavardė, jo nuotrauka. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, atliekami jo veiksmai. Kol nebus rastas dingusysis, jis bus laikomas dingusiu be žinios, ir tęsiamos jo paieškos.

Pasak R. Čepulio, kadangi įtariamasis neprisipažino, kur galėjo paslėpti auką, todėl tikrinami didžiuliai plotai miškingų vietovių ir pelkynų. Tam ir buvo pasitelkti talkininkai. Paieškos bus tęsiamos ir rytoj.

Neoficialiais duomenimis, dingęs asmuo yra Kūno kultūros ir sporto centro darbuotojas, gerai žinomas treneris, išugdęs ne vieną šalies sporto žvaigždę. Su tuo ir susijęs toks gausus paieškose panorusių dalyvauti žmonių būrys: tai buvę trenerio auklėtiniai, jo sporto šakos gerbėjai.


Rašyti komentarą...
A
2020-04-19 16:57:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pripažins korona virusą
Atsakyti
-1

A
Anas.
2020-04-19 16:25:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai.kas.kad.Polisija.neresi.is.kailio.darydama.tvarka.o.Teismai.ruosia.....?
Atsakyti
-1

m
mes
2020-04-19 20:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai koks cia labai paslaptingas treneis dingo,kodel neviesinama//
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų