Kvailas žaidimas baigėsi už grotų: nepažįstamą vyrą užmušė vos 2 smūgiais

Už nužudymą nuteisti Audrius Komisaraitis ir Jonas Čeplauskas atitinkamai sulaukė 11 ir 11 su puse metų įkalinimo bausmių. Nusikaltimo aplinkybės pribloškia – šių kauniečių auka tapo nepažįstamas vyras R. M.

Norėdami pajuokauti, jie surinko atsitiktinį telefono numerį ir prisiskambino būtent R. M. Tą naktį toks žaidimas tęsėsi ilgai, kol nebeiškentęs nukentėjusysis pasiūlė susitikti ir išsiaiškinti santykius.

Į susitikimą neįprastomis aplinkybėmis A. Komisaraitis ir J. Čeplauskas atvyko tik iš antro karto. Viename Kauno parkų aukai buvo papurkšta į veidą ašarinėmis dujomis, o vėliau suduoti keli smūgiai į galvos sritį. Jų pakako, kad R. M. mirtų vietoje.

Su paskirtomis bausmėmis susitaikyti nelinkę žudikai pasinaudojo galimybe kreiptis su apeliaciniais skundais. Jie prašo išteisinimo. Jų likimą šiuo metu sprendžia Lietuvos apeliacinis teismas.

Pagrobė telefoną

Bylos duomenimis, nusikaltimas įvykdytas 2017 m. liepos 17-ąją, nuo 1.03 val. iki 1.20 val., viename iš Kaune esančių parkų. A. Komisaraitis tyčia dujų balionėliu papurškė R. M. į akis dujų.

Dėl to vyras suklupo bei rankomis užsidengė veidą. Užpuolikai tik to ir telaukė. Jie tyčia bendrais veiksmais kojomis spyrė ne mažiau kaip du kartus nukentėjusiajam į galvą bei ne mažiau kaip vieną kartą į šoną.

Smūgiai nukentėjusiajam sukėlė galvos smegenų traumą. Dėl jų į smegenis išsiliejo kraujas. Sumuštas vyras buvo paliktas mirti tame pačiame parke. Jo gyvybė užgeso liepos 17 d. 10 val., įvykio vietoje.

Maža to, A. Komisaraitis ir J. Čeplauskas apiplėšė sumuštą ir pasipriešinti nebegalintį vyrą.  Apieškoję nukentėjusiojo kelnių kišenes, jie ištraukė bei pagrobė R. M. priklausantį turtą – ne mažiau, kaip 15 eurų vertės mobiliojo ryšio telefoną „Nokia“.

Kaltais prisipažino tik iš dalies

Bylos nagrinėjimo metu A. Komisaraitis kaltu nusikaltimų padarymu prisipažino iš dalies. Jis patvirtino, kad su J. Čeplausku yra pažįstami nuo mažens, o R. M. apskritai nepažinojo.

REKLAMA

Tą dieną A. Komisaraitis buvo po naktinės pamainos, tad turėjo keletą laisvų dienų, todėl aplankė draugus. Viešėdamas pas J. Čeplauską ir norėdamas pajuokauti, savo naudojamu telefonu surinko bet kokį numerį ir pasakė atsiliepusiam asmeniui, kad atvežė siuntinį.

Kai paskambino, A. Komisaraitis pradėjo nukentėjusįjį koneveikti keiksmažodžiais, sakė susitinkam, kad duos su keptuve per galvą. Nepažįstamas vyras atsakė, kad susitinkam ir pirmas pokalbis nutrūko, bet A. Komisaraitis tąkart niekur neišėjo.

Bet savo aukai skambinėjo toliau. Kiek kartų skambino, A. Komisaraitis teisme teigė nepamenantis. Tą vakarą jis buvo blaivus. „Drąsos“ susitikti A. Komisaraitis įgavo, kad namo sugrįžo J. Čeplauskas.

Sutiko netoli prekybos centro

A. Komisaraitis su savimi pasiėmė dujų balionėlį, nes, kaip teigė teisme, nežinojo, su kokia palyda ateis žmogus, kuriam buvo skambinėjama. Kai abu atėjo į parką, jie pamatė, kad kažkas ateina nuo prekybos centro pusės.

Atėjęs žmogus juos užkalbino, todėl jie suprato, kad tai tas pats vyras, su kuriuo jie kalbėjo telefonu. Pokalbis su vyru esą tęsėsi apie 10-15 min., jie kalbėjo gražiai. Bet tada prasidėjo siaubingi dalykai.

A. Komisaraičiui pasirodė, kad tas žmogus nori jį pulti, todėl jis papurškė šiam dujų. Tada žmogus užsidengė akis ir suklupo. Tuo pasinaudoję užpuolikai spyrė jam kelis kartus į galvą.

„To negalima net spyriais pavadinti, nes ten buvo tik pastūmimai. Tuo metu, kai spyrė, žmogus užsidengęs akis klūpėjo“, – teisme tvirtino A. Komisaraitis.

Žudikai paėmė iš vyro telefoną. Jie sukurpė tokią savo įvykių versiją: „Abu jį pasodinome, jis tą telefoną padavė, pasakė, kad telefoną galime pasiimti, tik prašė jam grąžinti kortelę. Koks buvo telefonas, nepamena, bet jis nebuvo naujas, suprato, kad telefonas buvo „Nokia“.

Išėmė kortelę, ją įdėjo į ranką, jis ją suspaudė. Žmogus sakė palikti jį ramybėje, pats pareis namo, todėl jį paliko. Nepamena, ar buvo suduota daugiau smūgių. Žmogų paliko sąmoningą, pasodinę ant pievutės parke tarp parduotuvių.“

Iš pradžių buvo suimtas J. Čeplauskas. Netrukus toks pats likimas ištiko ir A. Komisaraitį. Už nužudymą abu jie buvo nuteisti 2019 m. gruodį.


Rašyti komentarą...
2
2020
2020-04-18 21:42:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kultura
Atsakyti
0

V
Vaikelis
2020-04-18 22:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir man vogė telefonus, o ką daryt tik užmušti priešus
Atsakyti
0

E
Eik tu nahuj?
2020-04-18 21:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš tave pati užmušiu
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų