Respublikinėje Šiaulių ligoninėje dėl COVID-19 ribojamos planinės paslaugos

Respublikinė Šiaulių ligoninė skelbia dėl COVID-19 pacientų daugėjimo pradedanti riboti planines operacijas, penktadienį pranešė LNK žinios.

COVID-19 pacientams skirtų lovų ligoninėje yra 86, šiuo metu čia gydomi 78 pacientai, 12 iš jų – reanimacijoje.

Ligoninė skelbia, jog daugėjant šios ligos pacientų plečiami jiems skirti skyriai ir perorganizuojamas planinis darbas: laikinai ribojamos planinės chirurgijos paslaugos.

Pasak ligoninės, pacientai informuojami apie esamą situaciją ir laikinai atšauktas operacijas, procedūras. Pasikeitus epidemiologinei situacijai, su jais bus susisiekta.

Visa kita pagalba Respublikinės Šiaulių ligoninės pacientams teikiama įprasta tvarka.  

Šiuo metu COVID-19 infekcija sergantiems pacientams gydymo įstaigoje yra skirti trys skyriai.

„Specialistų poreikis, kurie turi dirbti tuose skyriuose – padauginome reanimacijos išteklius COVID-19 sergantiems pacientams, tai anesteziologų ir reanimatologų skaičius išlieka toks pat, poreikis – didesnis, o pacientų – daugėja“, – televizijai sakė ligoninės atstovė Sonata Tenytė.

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose planinės medicinos paslaugos kol kas dar nėra stabdomos, nors ligoninėse koronavirusu užsikrėtusių pacientų daugėja, BNS anksčiau penktadienį informavo gydymo įstaigų atstovai.


Rašyti komentarą...
k
klausimukas
2021-09-10 21:28:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai naujiena parasete, griuk negyvas, tik neapsiskaiciuokite skelbdami statistika, kiekviena diena po tukst. neskiepytu serga, pazesim, ar dar ilgai jie sirgs, kiek tu zmoniu cia prisidaugino lietuvelej, aaaa, ten tie kur parbege tikriausiai dabar serga,nu tai sake apie 4000yra, tai keturios dienos ir nebebus ju, o toliau is kur gausit zmoniu sirgimui neskiepytu tik???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų