Remigijus Šimašius: Nacionalinė žemės tarnyba – korupcijos priedangos lizdas

„Aš matau, kad Nacionalinė žemės tarnyba yra korupcijos priedangos lizdas“, - LRT laidoje „Dėmesio centre“ sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) nutraukė „Žalgirio“ stadiono žemės nuomos sutartį, nes, esą valstybinė žemė išnuomota ne aukciono būdu, todėl ji negali būti naudojama pagal kitą, nei nustatyta, pagrindinę tikslinę jos naudojimo paskirtį. 

„Aš matau, kad Nacionalinė žemės tarnyba yra korupcijos priedangos lizdas ir didžiausias stabdis plėtotis bet kuriam miestui, Vilniui taip pat. Tai yra ypatingai ydinga veikla, kuri trukdo viskam. Trukdo vykdyti restituciją, trukdo sąžiningam verslui vystyti miestą, padeda keroti korupcijai. Tai yra absoliučiai korupciją skatinanti įstaiga. Nedrįstu kaltinti kiekvieno ten dirbančio žmogaus, bet pačios funkcijos taip, kaip jos sudėliotos ir vykdomos, yra tragedija“, - laidoje sakė R. Šimašius.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2017-03-01 09:28:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau anksčiau dėl NŽT veiklos buvo Šimašiaus kalbėta su Skverneliu,buvo rašoma tv3 el. puslapiuose. Keista ,kad Skvernelis nedaro išvadų, tvarkos toj korumpuotoj valstybinėj įstaigoj.Teisinga Šimašiaus kritika.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų