Remigijus Šimašius: dėl Lietuvos neramu

Pasibaigus rinkimams ir išaiškėjus nugalėtojams, Liberalų sąjūdžio lyderis Remigijus Šimašius tikina, kad Lietuvoje artimiausiu metu bus labai neramu.

„Ačiū palaikiusiems liberalus. Tai didžiausias liberalų laimėjimas istorijoje (kol kas!).

O dėl Lietuvos neramu. Neatrodo, kad permainų vėjai per ateinančius metus atneš daugiau laisvės.

Liberalams bus ką veikti Seime. Iš visų jėgų kovosime už Jūsų teises ir laisves“, - socialiniame tinkle rašė R. Šimašius.

Seimo rinkimus laimėjo Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LŽVS), pirminiais duomenimis, iš viso parlamente užsitikrinusi 54 mandatus.

Kadangi dar du Seimo nariai išrinkti kaip save išsikėlę, bet jie įrašyti į LVŽS kandidatų sąrašą daugiamandatėje apygardoje, galima sakyti, kad „valstiečiai“ naujajame parlamente turės 56 mandatus.

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), per pirmąjį turą nedidele persvara aplenkę „valstiečius“, liko antri su 31 atstovu parlamente.

Dabartinei Vyriausybei vadovaujanti Socialdemokratų partija, turinti daugiausiai mandatų kadenciją baigiančiame Seime, po šių rinkimų yra treti su  17 mandatų.

Liberalų sąjūdis laimėjo 14 mandatų. Po aštuonis mandatus teko Lietuvos lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai bei partijai „Tvarka ir teisingumas“. Kadangi vienas „tvarkietis“ į Seimą kandidatavo kaip save išsikėlęs kandidatas, „tvarkiečių“ Seime greičiausiai bus devyni.


Rašyti komentarą...
g
gal neramu dėl savo kailio
2016-10-24 08:54:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
kažin,ar jau taip dėl Lietuvos neramu,o gal dėl savo kailio,gal baisu,kad prasidės korupcinių ryšių tyrimai,o gal liekate skolingi oligarchams,juk darėte viską ,ko jie siekė,nuskurdinot ir pragirdėt Lietuvą,atėmėt iš senjorų pensijas,ko dar nepadarėt?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų