R. Šimašius paaiškino, kodėl atleidžiama A. Vaitkunskienė

Vilniaus meras Remigijus Šimašius pagrindinėmis administracijos direktorės Almos Vaitkunskienės atleidimo priežastimis įvardija prastą projektų ir procesų vadybą bei destruktyvų požiūrį į komandinį darbą. Direktorė kritiką atmeta ir tvirtina, kad jos atleidimo priežastys yra politinės.

R. Šimašiaus teikiamame projekte išsakoma ir daugiau kritikos direktorei, kuriai dar prieš savaitę meras dėkojo už profesionalumą ir indėlį suvaldant savivaldybės skolą bei siūlė užimti patarėjos postą savivaldybės įmonėje „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT), po metų – ir postus VŠT bei „Vilniaus vandenų“ valdybose.

Meras teigia, kad A.Vaitkunskienę reikia atleisti, nes ji prarado jo pasitikėjimą, o tą lėmė „prasta projektų ir procesų vadyba, iškeltų administracijai uždavinių įgyvendinimo neužtikrinimas, destruktyvus požiūris į komandinį darbą, personalo valdymą, bloga vidinė komunikacija“.

Atleidimo priežastimis įvardijami ir „progresyvių sprendimų įgyvendinimo stabdymas, modernių sprendimų, būtinų sostinei, suvokimo stoka“, taip pat „perteklinių biurokratinių darinių kūrimas miesto savivaldybėje ir šiuolaikinių vadybos ir projektų valdymo standartų neatitinkantys darbo metodai“.

REKLAMA

Pati administracijos direktorė BNS teigė mananti, kad yra atleidžiama, nes neįtiko mero aplinkai dėl griežto požiūrio į savivaldybės lėšas.

„Manyčiau, kad yra kažkokios kitos priežastys, manyčiau, kad yra darytas poveikis merui iš jo politinių patarėjų aplinkos, kurie galbūt buvo ne viskuo patenkinti, galbūt buvo ne visiškai patenkinti mano griežtu požiūriu į savivaldybės biudžeto naudojimą ir kontrolę“, – teigė A. Vaitkunskienė. Ji neįvardijo, kas konkrečiai galėjo merui daryti įtaką.

 


Rašyti komentarą...
A
Alex
2017-10-24 15:19:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir aš ja tikiu - visi tie kaltinimasi jai iš piršto laužti
Atsakyti
0

p
pats
2017-10-24 15:48:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
pats laikas rinkti dorus politikus. Puikus pavyzdys LLRA-KŠS politikai - jie sąžiningai dirba Lietuvos naudai. Didžiosios partijos susikompromitavo prieš Lietuvos piliečius - jų nariai tai viename tai kitame lygmenyje vis įsipainioja i korupcijos skandalus. Visai kita istorija su Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga - nei vienas jos narys nebuvo įsivėlęs į korupcijos skandalą, nes jie vadovaujasi meilę ir pagarbą artimui.

Atsakyti
0

N
N
2017-10-24 16:34:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atleidžiama ir atleidžiama. juk žinojo kur eina dirbti ir kad kiekvieną dieną ją gali atleisti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų