R.Karbauskis paaukojo damą: G.Kildišienė paliks valstiečius

Buvusi Seimo narė Greta Kildišienė palieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, pranešė partijos lyderiai.

6

Šią žinią partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pranešė trečiadienį po Seime vykusio „valstiečių“vadovybės susitikimo.

„Mums rūpėjo du atsakymai, ir du atsakymus mes gavom: kad G.Kildišienė išeina iš partijos, ir kad G.Kildišienės politinės ateities mes nekuriame. Toliau partija (su ja) nebesiejama“, – sakė Seimo pirmininkas V.Pranckietis.

Partijos vadovas R.Karbauskis sakė, jog trauktis iš politikos esantis G.Kildišienės asmeninis sprendimas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Greta Kildišienė ginasi baigiamąjį darbą: „turėkit nors kiek žmogiškumo"

„Pas mus nėra taip, kad mes šaliname žmogų (be priežasties). Mes neturime priežasties ir niekada nebuvo, kad ją šalintume iš partijos“, – sakė R.Karbauskis, pridūręs, kad tai jos sprendimas.

„Mes pareiškimo dar neturime, tiesiog situacija klostosi taip, kad tas pareiškimas turi būti, ir jis susijęs su tuo, kad ji tikrai neteisingai kaltinama tuo, kad turi kažkokių politinių interesų. Mes niekada jokiam kontekste nešnekėjom nei apie Europos Parlamento rinkimus, nei apie kitokius rinkimus“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.

„Jei publikacijose nuolat kartojamas melas, kad žmogus išleidžia knygas dėl to, kad dalyvaus politikoje, atitinkamai tą melą vienu būdu įmanoma paneigti – pasitraukti iš politikos ir parodyti, kad tai melas“, – apie G.Kildišienės motyvus trauktis sakė R.Karbauskis.

Klausiamas, kodėl iki šiol narystę partijos vadovybėje sustabdžiusi G.Kildišienė sprendimą palikti partiją priėmė būtent šiuo metu, R.Karbauskis sakė nežinantis, „kas buvo lemiamas sprendimas (partijos) narei nuspręsti“, taip pat kartojo, jog, priešingai nei keliamos versijos, G.Kildišienės karjera partijoje nebuvo planuojama.

„Valstiečių“ vadovai trečiadienį rinkosi aptarti, kaip reaguoti į viešoje erdvėje kilusias diskusijas dėl partijos vadovo R.Karbauskio ir buvusios parlamentarės G.Kildišienės susitikimo su viešųjų ryšių ekspertais. Susitikimas surengtas netrukus po to, kai buvo išleista G.Kildišienės knyga.

Vadovybės susitikimas surengtas prieš šeštadienį Naisiuose planuojamą partijos sąskrydį ir tarybos posėdį, kuriame keli tarybos nariai žadėjo pareikalauti R.Karbauskio atsakymų į klausimus, susijusius su eksparlamentare G.Kildišiene ir jo vaidmenį leidžiant šios knygą.


Rašyti komentarą...
N
NU JO
2017-07-19 22:54:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek nuostolių dabar patirs žurnaliūgos, kiek darbo vietų neteks - apie ką dabar rašys, ką aplos ? Užuojauta
Atsakyti
-1

V
V.
2017-07-20 09:17:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškart reikėjo pasitraukti o ne kai nemalonus kvapelis pradėjo sklisti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų