Paviešinta, kas trauktųsi iš frakcijos, jei grįžtų G.Kildišienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime narys Povilas Urbšys sako, kad prieštarautų buvusios parlamentarės Gretos Kildišienės grąžinimui į aktyvią politiką.

„Tas rinkėjas, kuris rinko mane, galbūt niekada nebuvo balsavęs už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą. Būtent tas sąrašas, kuris buvo sudarytas iš partinių ir nepartinių kandidatų, leido pritraukti nemažai kitų rinkėjų. Ir tu jauti visada įsipareigojimą tam rinkėjui. Yra tam tikros raudonos linijos, kurių negali peržengti. Ta linija yra tokia, kad jeigu matysis, jog Gretą Kildišienę yra vėl norima sugrąžinti į politinį veiksmą ar įsprausti į kažkokį sąrašą – tai būtų jau iš karto ta raudona linija“, - LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ antradienį sakė P.Urbšys.

Jis taip pat teigė, kad neliktų frakcijoje, jei matytų, kad joje toleruojama korupcija.

Klausimų dėl G.Kildišienės vaidmens partijoje kilo po praėjusią savaitę viešųjų ryšių kompanijos „PR Service / Edelman Affiliate“ patalpose įvykusio susitikimo, kuriame dalyvavo LVŽS lyderis Ramūnas Karbauskis, G.Kildišienė, kuri neseniai išleido biografinę knygą, advokatė Liudvika Meškauskaitė ir viešųjų ryšių ekspertai.

„Valstiečių“ lyderis teigia, kad praėjusį ketvirtadienį per susitikimą su G.Kildišiene ir viešųjų ryšių ekspertais kalbėta apie galimą bendradarbiavimą su „PR Service / Edelman Affiliate“. Pasak jo, taip pat aptartos „skleidžiamos tokios keistos žinios, neva aš prisidėjau prie knygos finansavimo“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų