Pro langą Marijampolėje iškritusio berniuko mama: prireikė dirbtinės komos papildyta 13.30 val.

Skaudi nelaimė Marijampolėje – pro 3 aukšte esančio buto langą iškrito ir sunkių sužalojimų patyrė vos dvejų metukų berniukas. Vaikas gydomas reanimacijoje, o jo būklė apibūdinama kaip sudėtinga.

9

Policijos atstovai pateikė daugiau šio skaudaus įvykio detalių. Pranešama, kad birželio 25 d. apie 19 val. 9 min. gautas pranešimas, jog Marijampolėje pro buto langą iškrito ir susižalojo mažametis (g. 2018 m.).

Vaikas iškrito iš 3 aukšto.

Šiuo metu jo būklė sunki, bet stabili. Pasak berniuko mamos, vaikas panardintas į dirbtinę komą. Medikai aptiko daug lūžių. 

Šeima jau anksčiau buvo patekusi į soc. tarnybų akiratį dėl socialinių įgūdžių stokos.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marijampolėje per langą iškrito mažametis: jis – ligoninėje

Užlipo ant sofos

Pirminiais duomenimis, tėvai buvo virtuvėje, kai tuo metu vaikas galimai užlipo ant kitame kambaryje buvusios sofos, kuri buvo pristumta prie atviro lango bei galimai persisvėręs per langą, per jį iškrito.

Vaikas iš įvykio vietos buvo skubiai išvežtas į Marijampolės ligoninę, vėliau į Kauno klinikas.

Policijai ši šeima nėra žinoma kaip probleminė. Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo. Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra. 

Būklė – sudėtinga

Kauno klinikų Komunikacijos tarnybos vyr. specialistė Karolina Vaikšnoraitė patvirtino, kad šiuo metu pacientas yra gydomas Kauno klinikų vaikų intensyviosios terapijos skyriuje.

„Jo būklė yra sudėtinga“, – sakė ji.

Vaiko teisėms ši šeima buvo žinoma. Tiesa, ne dėl tėvų problemų. Pagalba šeimai buvo teikiama prieš keletą metų. Pastaruosius dvejus metus vaiko teisių specialistams lankytis šioje šeimoje neteko.

Šeimoje auga ir daugiau vaikų.

Vaiko teisių Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Vija Kudzienė pabrėžė, kad tarnyba yra pasiruošusi suteikti visą reikalingą pagalbą:

REKLAMA

„Sunku net įsivaizduoti, ką patiria šeima, susidūrusi su tokia nelaime. Užjaučiame ir palaikome tėvus, esame pasirengę padėti, parekomenduoti, kur ieškoti psichologinės ir kitos reikalingos pagalbos.

O visų tėvų norime paprašyti nepalikti mažųjų be priežiūros, nes tokie skaudūs atvejai, kaip šis, verčia susimąstyti, kad nelaimė ateina netikėtai ir smogia per skaudžiausią vietą – vaikus.

Net vasarą, net per atostogas, net atokvėpio akimirkomis nepamirškite, kad šalia yra judrūs ir smalsūs jūsų mažyliai, todėl pasirūpinkite, kad jie negalėtų vieni užsiropšti ant palangių, kad aplinkoje nebūtų pavojingų, aštrių daiktų, nuodingų ar degių medžiagų ir kitų dalykų, galinčių sukelti pavojų jūsų šeimos laimei ir ramybei.“


Rašyti komentarą...
R
Riiko
2020-06-26 12:11:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš tiesų, tai didžiulė nelaimė, bet tai- absoliutus tėvų aplaidumas. Turi būti specialūs užraktai langams, auginant vaikus. Nežinau ką ir besakyti. Gaila vaiko.
Atsakyti
-5

D
Dina
2020-06-26 11:30:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kaip galima palikti vaika be priežiūros dar su atvirais langais!!! Aš katiną nepalieku be priežiūros o čia vaikas. Manau nėra atsakomybės...
Atsakyti
-11

L
Lija
2020-06-26 14:09:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi parašyta,kad tėvams trūksta socialinių įgūdžių...kiek tokių,kurie sugeba tik gamint(čia daug įgūdžių nereikia),o prižiūrėt jau problema...gaila labai vaikučio...
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų