Pritrenkiantis vyro pavydas: įtaria žmoną santykiavus su 7 miškininkais

 Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna trijų vaikų mama Jurgita. Vos 22-ejų sulaukusi mergina prašo išgelbėti ją nuo savo vaikų tėvo, nes yra nuolat skriaudžiama, o vyras ne tik girtauja, bet ir primetinėja jai neištikimybę. „Pirmą kartą mane po mėnesio primušė. Kaimyną ir net brolį prikišinėja. Pasakė, kad su septyniais miškininkais santykiavau“, – skausmo neslepia daugiavaikė motina.

Jurgitos ir Algirdo meilė užgimė kai ši mokėsi dar mokykloje, tuomet jai tebuvo 16 metų. Vyresnis mokyklą jau baigęs vyras nusižiūrėjo jaunutę merginą ir apipylė ją pažadais bei gėlėmis.

Tačiau žadėto gero gyvenimo Jurgita taip ir nesulaukė – per šešerius gyvenimo kartu metus gimė trys vaikai, prasidėjo buitiniai barniai. Laidos metu Jurgita atskleis, kad pas vyrą ją laiko tik vaikai ir tai, kad neturi, kur išeiti.

„Aš ten kaip kokia vergė. Turiu padaryti valgyti, išskalbti rūbus ir jam reikalinga labiau tik lovoje. Grįžta namo ir sako, tu kekšė, santykiavai su tuo ir su tuo. Dabar laikausi teises, tai ir mano instruktorių dabar prikiša“, – laidos vedėją Renatą Šakalytę-Jakovlevą šokiravo ji.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pritrenkiantis vyro kaltinimas: įtaria žmoną santykiavus su septyniais miškininkais

Algirdas prisiekinėja, kad labai myli žmoną Jurgitą ir nori išsaugoti šeimą bet kokia kaina. Dėl visų konfliktų jis kaltu laiko savo nevaldomą pavydumą.

„Ir aš esu kaltas. Mano labai didelis minusas, kad aš būnu išgėręs ir pavydumas mano. Aš grįžęs turiu grindis plauti, kai nesu namuose, grindys būna neplautos ir atvažiavusios socialinės darbuotojos priekaištus reiškia“, – guodėsi Algirdas.

Jis taip pat teigia, kad Jurgita nedaro valgyti, dėl ko dažnai namuose kylą pykčiai.

Visgi Jurgitai tokie argumentai nepasirodė rimti. Laidos metu ji prasitarė, kad rimtai svarsto palikti Algirdą, o jo namuose jaučiasi tarsi svetima.

„Aš jį visada gąsdindavau, sakydavau, išeisiu, bet aš neturėjau, kur. Dabar man pasiūlė socialinį butą, bet dar kol kas nesu apsisprendusi. Bet jeigu aš gyvensiu su juo, nei aš nematysiu gyvenimo, nei vaikai“, – dvejoja Jurgita.

Ar pavyks laidos metu išspręsti šeimos ginčą ir sutaikyti Jurgitą su Algirdu? Ar visgi Jurgita nuspręs pradėti savarankišką gyvenimą?

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
B
BybiuLietuva
2019-01-20 20:34:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is kur jus tokiu pridurku prirenkate???
Atsakyti
-2

s
simas
2019-01-20 20:57:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu esi blaivas, kviesk gretąją. Vien tavo "vardas" pasako viską.
Atsakyti
-3

D
Durns tu gal
2019-01-21 00:30:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
I skura gavo pirma draugystes menesi vaaaaa tada ir begt reikejo ko lauke? Pati kalta, ko cia verkia dabar?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų