Prieš teismą stos senutės nužudymu ir apiplėšimu Anykščiuose kaltinama pora

Teismui perduota byla, kurioje sugyventinių pora kaltinama senutės nužudymu ir apiplėšimu, penktadienį pranešė Panevėžio apygardos prokuratūra.

Nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti 44 metų M. U. ir metais vyresnis, keliolika kartų teistas jos sugyventinis J. M. kaltinami labai sunkų nusikaltimą įvykdę pernai gruodį Anykščiuose.

Iš Kupiškio, kur pastaruoju metu gyveno, į Anykščius pora buvo atvažiavusi, nes J. M., kaip kaltinamasis, turėjo dalyvauti ten vykusiame teismo posėdyje.

Pasilikę Anykščiuose, jie kelias dienas gyveno senyvos anykštėnės privataus namo dalyje, o vėliau išvyko atgal į Kupiškį. Netrukus artimieji pasigedo kitos tame pačiame name Anykščiuose gyvenusios senutės – ji neatsiliepė telefonu, o durų spyna buvo pakeista.

Išlaužus namo duris, šeimininkė rasta negyva su smurto žymėmis ant kūno. Vėliau teismo medicinos ekspertai nustatė, kad ji buvo sumušta ir uždusinta. Iš būsto taip pat dingo senutės santaupos – apie 3 tūkst. eurų.

Prokuratūros teigimu, iš nužudytosios namų pagrobtus pinigus kaltinamieji leido alkoholiui, maistui ir netgi naujametinėms dovanoms.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Arvydas Gramba.

Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Už nužudymą iš savanaudiškų paskatų Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą nuo aštuonerių iki 20 metų arba iki gyvos galvos. Už plėšimą gresia nelaisvė iki septynerių metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų