Prezidento žmona D. Nausėdienė žada atsisakyti darbo

Pirmąja šalies ponia tapusi Diana Nausėdienė žada stabdyti profesinę veiklą – nebedėstys Vilniaus universiteto (VU) Verslo mokykloje.

BNS persiųstame atsakyme prezidento Gitano Nausėdos sutuoktinė sako, kad tokį pasirinkimą lėmė politologų rekomendacijos ir tai, jog daug laiko atims jos naujas amplua.

„Labai myliu studentus ir savo darbą, mielai dėstyčiau ir toliau. Politologai dėl etikos sumetimų rekomenduoja nesuteikti preferencijos kuriai nors aukštajai mokyklai. Kita priežastis – valstybės reprezentavimo funkcijos, planuojamos socialinės veiklos užims labai daug laiko. Todėl, matyt, profesinę teks stabdyti“, – teigia D. Nausėdienė.

VU Vilniaus universiteto studentus D. Nausėdienė mokė tarptautinio protokolo.

G. Nausėda prezidento pareigas pradėjo eiti liepos 12-ąją, po priesaikos. D. Nausėdienė vyrą lydėjo į pirmąjį užsienio vizitą Lenkijoje.


Rašyti komentarą...
L
Laimutė
2019-07-27 14:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingas sprendimas, profesinės kompetencijos niekur nedings.
Atsakyti
-3

L
Lina
2019-07-27 21:30:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apima labai geras jausmas. Kažkas tokio lengvo, gaivaus visuomenės gyvenime. Manau, kad toks ir turi būti Prezidentas. O jo žmona- bendražygė. Todėl teisingai pasielgė, atsisakiusi savo darbo. Gera pradžia ,- pusė darbo. Te padeda jiems Dievas įgyvendinti savo tikslus.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų