Prezidento rinkimai: šeši vyrai ėmėsi puolimo prieš vieną moterį

Tiesioginiuose LRT televizijos prezidentų debatuose, kuriuose šiandieninė tema tapo teisėsauga ir kova su korupcija.

Į debatus atvyko visi kandidatai: Zigmantas Balčytis, Artūras Paulauskas, Naglis Puteikis, Bronis Ropė, Valdemaras Tomaševskis, Artūras Zuokas ir prezidentė Dalia Grybauskaitė. Debatus moderavo žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Debatuose buvo prisiminta ir FNTT vado Vitalijaus Gailiaus ir jo pavaduotojo Vytauto Giržado istorija. D. Grybauskaitė sulaukė tikro puolimo iš šešių vyrų kandidatų.

„Teisėsauga privalo būti nepriklausoma. Niekas negalės paliudyti kad kažko skambinau ir kažko prašiau“ , - kalbėjo D. Grybauskaitė. Tuo tarpu Vilniaus meras Artūras Zuokas rėžė tiesiai šviesiai: „Telefoninė teisė grįžta iš sovietmečio“.

„Buvęs vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis patvirtino, kad prezidentė skambino V. Giržadui. Tai ką jūs kalbate yra netiesa“ , – kaltinimus metė ir A. Paulauskas.

D. Grybauskaitė prisipažino, kad kartais ji kalba su pareigūnais, tačiau tai jai tai privaloma daryti ir pats V. Gailius negalėjo patvirtinti, kad pokalbis su ja dėl V. Giržado vyko: „Giržadas du kartus buvo tikrinamas melo detektoriumi. Jis parodė jam itin nepalankius rezultatus“, – sakė prezidentė.

 


Rašyti komentarą...
B
Birutė
2014-05-02 08:53:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debatai parodė, kad prezidenu Lietuva išrinks Naglį Puteikį, kiti kandidatai neturi šansų. Lietuva nebevergaus komunistiniam vagių klanui.
Atsakyti
-6

g
gena
2014-05-02 09:06:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur čia moterį matot,? otrodo kad čia ČEKa darbuotoja stovi.
Atsakyti
-7

R
Romas
2014-05-02 07:28:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie kas žiūrėjo šią laidą - debatus, tokie vyrai kaip Puteikis, Paulauskas ar Zuokas, faktų neslėpė maiše, o išsakė teisybę, kas damai nepatiko. Deja vėliau ir ji pripažino, kad buvo nemažai klaidų. Košės ši dama privirė daug ir su bankais, ir su mergaitės pagrobimu, ir su teisėsauga, ir su dar daug kuo.
Balsuokime už Puteikį.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (52)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų