zuokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zuokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zuokas“.

„Laisvė ir teisingumas“ nusprendė nesijungti į buriamas koalicijas: sąrašą ves Zuokas

Mažosioms politinėms jėgoms pastaruoju metu kalbant apie būtinybę telktis į koalicijas, „Laisvė ir teisingumas“ rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus savarankiškai, sako šios partijos pirmininkas Artūras Zuokas. Šių metų vasarį prie partijos vairo stojęs A. Zuokas teigia, kad politinės jėgos sąrašą ves pats ir sieks tapti parlamento nariu. „Mes ruošiamės rinkimams, šiuo metu registruojame kandidatus į daugiamandatį ir vienmandatininkų sąrašą.
Aktualijos 2024-07-08

Artūras Zuokas dėl stadiono Vilniuje kreipėsi į STT

Vilniaus miesto savivaldybės taryboje dėl trečiadienį planuojamo svarstyti „Daugiafunkcio sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo komplekso“ pakeitimo Vilniaus miesto opozicijos atstovas Artūras Zuokas kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą, prašydamas atlikti korupcijos rizikos analizę, rašoma pranešime spaudai.

Zuokas ir Benkunskas susikibo dėl stadiono statybų: „Klausykitės manęs dar kartą labai atidžiai“

TV3 laidoje „Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu“ pirmadienį vyko arši buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko ir dabartinio miesto vadovo Valdo Benkunsko diskusija dėl Nacionalinio stadiono statybų. Diskusijoje taip pat dalyvavo ekonomistas, premjerės patarėjas Raimondas Kuodis, video tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas ir „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis. Vėl keičiasi Vilniaus stadiono statytojas.

Zuokas: Vilniaus valdžia manipuliuoja, iš ginčo su „Veolia“ realiai gaus 16 mln. eurų

Buvęs Vilniaus meras, dabar savivaldybės opozicijoje dirbantis Artūras Zuokas penktadienį pareiškė, kad dabartinė valdžia manipuliuoja skaičiais, skelbdama miesto pergalę po bylinėjimosi su „Veolia“ tarptautiniame arbitraže. Savivaldybė pranešė, kad Stokholmo arbitraže iš Prancūzijos energetikos koncerno ir jo valdomos „Vilniaus energijos“ prisiteisė realią 56 mln. eurų kompensaciją – dešimt kartų mažesnę už ieškinio dydį.

Paaiškino, kodėl Vilniuje brangs automobilių stovėjimas: dabar kainos neatbaido vairuotojų nuo centro

Vilniaus valdžia ruošiasi dvigubai pabranginti parkavimą mieste. Sostinės meras Benkunskas aiškina, neva įkainiai atsiliko nuo infliacijos ir nebeatbaido vairuotojų nuo miesto centrinės dalies. Tačiau vairuotojai išgirdę šią naujieną – šokiruoti. Meras kažkodėl dvigubai brangina parkavimą visose zonose, o ne tik centre. Opozicija tvirtina, kad tai tiesiog valdančiųjų pasipinigavimas, mat vairavimo ir parkavimo sąlygos mieste negerėja.  Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.

Zuokas dėl „Netflix“ nusiteikęs rimtai: „Tikiuosi įvertins ir atsiprašys kaip minimum

Politikas Artūras Zuokas ruošiasi į teismą paduoti amerikiečių filmų ir serialų platformą „Netflix“. Zuokas kaltina juos nukopijavus jo 2011-aisiais sugalvoto vaizdo įrašo siužetą, kur tuometinis Vilniaus meras šarvuočiu traiškė Vilniuje, Gedimino prospekte neleidžiamoje vietoje pastatytą „Mercedes-Benz“ automobilį.   Esą „Netflixo“ naujoje reklamoje aktorius Arnoldas Švarcnegeris daro tą patį. Politikas mano, kad vaizdo įrašas galėjo būti nukopijuojamas sąmoningai.
2023-06-01

TV3 Žinios. Airijoje žuvo perspektyvi lietuvių sportininkė; Raskevičius grąžina pinigus į biudžetą; Zuokas teisiasi su „Netflix“

Airijoje žuvo dvidešimt ketverių metų lietuvė dviratininkė, auganti Airijos dviračių sporto žvaigždė, kuri kartu su komanda skynė pergales dviračių lenktynėse. Gabrielė Glodenytė žuvo treniruotės metu susidūrusi su automobiliu. Pareigūnai aiškinasi nelaimės aplinkybes, o šeima ir artimieji šiandien aatsisveikina su Gabriele kukliose mišiose netoli Dublino.
2023-06-01

Artūras Zuokas į teismą ketina paduoti „Netflix“: bendrovę kaltina plagijavimu

Partijos „Laisvė ir teisingumas“ narys, buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas dėl galimo plagijavimo ketina paduoti į teismą filmų ir serialų bendrovę „Netflix“.  Zuokas teigia, kad platformoje „Netflix“ išėjo reklama, kurioje garsus aktorius  Arnoldas Schwarzeneggeris „identiškai pakartoja“ jo akciją prieš 12 metų – tanku pervažiuoja „Mercedes“ automobilį.  „Tiesiog copy paste siužetas.

Zuokas: Alma Adamkienė buvo prezidento variklis

Buvusi pirmoji ponia Alma Adamkienė buvo prezidento Valdo Adamkaus variklis, vedęs jį į priekį, sako buvęs sostinės meras Artūras Zuokas. „Faktiškai ji visada buvo šalia prezidento, šalia V. Adamkaus ir, atrodytų, ji visada buvo lyg šešėlyje, bet iš tikrųjų, manau, ji buvo tas variklis, kuris prezidentą vedė į priekį“, – sekmadienį BNS sakė artimai su Adamkų šeima bendravęs politikas. „Mano manymu, ji savo gyvenimą paskyrė pirmiausia vyrui, meilei.
Aktualijos 2023-05-21

Žingsnis iki pergalės: Benkunskas prakalbo apie komandos formavimą

Vilniaus miesto mero rinkimuose pirmaujantis Valdas Benkunskas jau galvoja, kaip atrodytų jo komanda. Konservatoriai jau paskelbė, kad Vilniuje kurs koaliciją su Laisvės partija, taip pat užsiminė apie darbą su socialdemokratais. V. Benkunskas sako kol kas nenorintis atskleisti, ką siūlytų tapti vicemerais. „Vicemerai tampa nebe politikais – jie tampa valstybės politinio pasitikėjimo pareigūnais. <...> Tai naujas žanras, kurį dar praktikoje reikia išsibandyti.
REKLAMA
REKLAMA

Valdas Benkunskas – naujasis Vilniaus meras

Vilniuje paskelbti balsai iš savivaldos rinkimų. Pirminiais duomenimis, pirmavo Artūras Zuokas, bet netrukus jį pavijo ir aplenkė Valdas Benkunskas. Po 23 val. V. Benkunskas pirmavo vis labiau ir užsitikrino pergalę. Suskaičiavus visus balsus V. Benkunskas pirmavo tokiu pat rezultatu. 00:45 val. suskaičiuoti balsai iš 153 apylinkių, V. Benkunskas pirmavo tokiu pat rezultatu. 00.30 val.

Olegas Šurajevas iškeikė Artūrą Zuoką, o šis atsakė: to „neturėtų būti civilizuotoje visuomenėje“

Į Vilniaus miesto savivaldybę atvykęs balsuoti kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas sureagavo į Olego Šurajevo aštrius pasisakymus. O. Šurajevas išsamų vaizdo įrašą ir pasakojimą patalpino savo „Youtube“ platformoje „1k“ ir pavadino „Kodėl Zuokas yra nusikaltėlis? (2023 faktai) “. A. Zuokas antradienį žurnalistams teigė, kad matė šį vaizdo įrašą.

Liberalų sąjūdis nusprendė antrajame ture neremti Zuoko ir Vaitkaus

Valdančiajai koalicijai priklausančio Liberalų sąjūdžio valdyba nusprendė antrajame merų rinkimų ture neremti dviejų kandidatų Vilniuje ir Klaipėdoje ir deklaravo paramą socialdemokratui Vilniaus rajone. „Priėmėme sprendimą, ko neremti. Neremti Vilniuje Artūro Zuoko ir Klaipėdoje – Arvydo Vaitkaus“, – ketvirtadienį BNS sakė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas. „Visa kita paliekama skyrių ar atskirų politikų nuožiūrai.

Majauskas kreipėsi į savo rinkėjus: „Jums nereikia nurodymų, kuo sekti antrajame ture“

Savivaldos rinkimuose kaip nepriklausomas kandidatas dalyvavęs buvęs konservatorius Mykolas Majauskas kreipėsi į savo rinkėjams. Jis jiems nesiūlo pasirinkti kokį nors konkretų kandidatą, o ragina balsuoti taip, kaip jiems norisi. Savivaldos rinkimuose Mykolas Majauskas nepateko į antrąjį turą, kuriame rungsis konservatorius Valdas Benkunskas ir Artūras Zuokas. M. Majauskas savo socialinio tinklo paskyroje rašė: „Pirmiausia, dėkoju mane parėmusiems žmonėms ir savo komandai.

Kandidatai į Vilniaus merus: apmokestins įvažiavimą į Senamiestį, statys parkingus

Šiemet kovo 5 d. vyks savivaldybių tarybų ir mero rinkimai. Naujienų portalas „Made In Vilnius“ visą mėnesį iki pat rinkimų publikuos straipsnius aktualiausiais miesto klausimais, atsakymus į kuriuos pateikia kandidatai į Vilniaus mero postą. Klausimai buvo užduoti kandidatams, kurie paskutinių apklausų metu peržengė 5 proc. rinkėjų balsų ribą.

Teismas atmetė partijos „Laisvė ir teisingumas“ skundą ginče su VRK dėl finansavimo

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė partijos „Laisvė ir teisingumas“ skundą dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sprendimo, kad Artūro Zuoko vadovaujama „Laisvė ir teisingumas“ per praėjusius savivaldos rinkimus padarė pažeidimų finansavimą gaudama per trečiuosius asmenis, ketvirtadienį pranešė teismas.
Aktualijos 2023-02-09

Vilniaus SRK aiškinsis, ar Zuoko siūlymas laimėti pietus nėra rinkėjų papirkinėjimas

Vilniaus savivaldybės rinkimų komisija (SRK) aiškinsis, ar į Vilniaus merus kandidatuojančio Artūro Zuoko siūlymas laimėti pietus pas jį atspėjus partijos sąrašo numerį nėra rinkėjų papirkinėjimas. Dėl tokio A. Zuoko feisbuke paskelbto kvietimo VRK ketvirtadienį nusprendė perduoti šį klausimą nagrinėti Vilniaus SRK.  Pats kandidatas teigia, jog pietūs vyks po rinkimų, todėl tai negali būti traktuojama kaip papirkimas.

Ekspertė įvertino Zuoko santykius su žmonomis: išskyrė 1 detalę

Naujienų portale tv3.lt tęsiame straipsnių ciklą, kuriame kūno kalbos specialistė, veidotyrininkė Laura Šukienė aptaria garsiausius šalies žmones bei vertina jų kūno kalbą ir veido bruožus. Šį kartą L.Šukienė apžvelgė buvusį Vilniaus merą, aktyvų politinį veikėją Artūrą Zuoką.
89 2022-12-30

Zuokas pasidalijo išskirtiniais vestuvių kadrais: akį traukė 1 detalė

Šį šeštadienį aukso žiedus sumainė Artūras Zuokas ir jo mylimoji Augusta Jusionyte. Jaunavedžiai santuokos ceremonijai pasirinko Italiją. Artūras Zuokas su tv3.lt skaitytojais pasidalijo vestuvių kadrais, o paklaustas, kaip jaučiasi po vestuvių ir kokių tolimesnių planų turi, sakė: „Viskas puikiai. Gera nuotaika ir malonūs pergyvenimai. Dabar į Vilnių ir jau į darbus.“ Iš nuotraukų matyti, kad nuotaka per vestuves Italijoje pasipuošė balta, žemę siekiančia suknele.
247 2022-10-12

Artūras Zuokas susituokė su Augusta Jusionyte: slapta ceremonija įvyko Italijoje

Pranešama, jog Artūras Zuokas slaptoje ceremonijoje susituokė su širdies drauge Augusta Jusionyte. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino Augusta, kuri atskleidė, kad vestuvės įvyko svetur. „Mes susituokėme Italijoje, bažnyčioje“, – sakė ji portalui Žmonės.lt. Naujienų portalas tv3.lt bandė susisiekti su Artūru Zuoku, tačiau vyras neatsiliepė. Primename, kad A. Zuokas su nauja širdies drauge viešumoje pasirodė dar šių metų gegužės mėnesį.
157 2022-10-10

VRK spręs, ar pripažinti Zuoką šiurkščiai pažeidus įstatymą per savivaldos rinkimus

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) antradienį spręs, ar buvęs kandidatas į Vilniaus miesto merus Artūras Zuokas ir jo tuomet vadovauta Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) 2019 metais šiurkščiai pažeidė rinkimų finansavimo tvarką. VRK sprendimo projekte siūloma apie nustatytus pažeidimus informuoti Generalinę prokuratūrą ir Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Šilgalis ir korupcijos šešėlių turėjęs Zuokas kritikuoja Nacionalinio stadiono statybas: „Tai yra nacionalinė afera“

Penktadienio rytas Vilniaus miesto savivaldybėje prasidėjo svarbiu susitarimu. Pasirašyta Nacionalinio stadiono koncesijos sutartis, kuri vėl uždegė žalią šviesą kone 3 dešimtmečius trunkantiems stadiono statybų darbams. Sutartį pasirašiusios pusės sveikino Vilnių ir Lietuvą dėjus tokį žingsnį, tačiau kiek vėliau pasigirdo ir tokį sprendimą kritikuojančiųjų balsai. Nacionalinio stadiono statybos Vilniuje pradėtos dar 1987 metais, tačiau dėl įvairių priežasčių vis buvo nutraukiamos.

Vilnius nukels Cvirkos paminklą, Zuokas siūlo jį perpjauti per pusę

Vilniaus miesto politikai nusprendė nukelti Petro Cvirkos paminklą. Vilniečiai jau nerimauja, kas bus jo vietoje. Ar neatsiras kokie tūkstančius eurų kainuojantys surūdijusio metalo karkasai, kokie erzina miestiečius ant Žaliojo tilto pastatyti vietoje buvusių sovietinių skulptūrų. Kol kas meras žada jokių naujų stabų nestatyti, o štai Artūras Zuokas siūlo Cvirkos paminklą perpjauti pusiau ir palikti tik biustą.

Teismas nutraukė administracinę bylą Šimašiui

Pernai Vilniaus apygardos administracinis teismas gavo pareiškėjų Vilniaus miesto tarybos narių Artūro Zuoko, Žilvino Šilgalio ir Vydūno Sadausko skundą atsakovui Vilniaus miesto savivaldybės merui Remigijui Šimašiui prašydami įpareigoti Vilniaus miesto savivaldybės merą įtraukti į sekančią Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkę tarybos sprendimo projektą „Dėl Povilo Poderskio atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų“. 2021 m. liepos 30 d...
Aktualijos 2021-09-01

Parduotas Zuoko namas prestižinėje vietoje Užupio rajone Vilniuje

Vilniaus miesto tarybos narys, buvęs jos meras Artūras Zuokas portalui tv3.lt patvirtino, kad namas, kuriame jis gyveno su šeima, yra parduotas. „Taip, bendrovė „BNA grupė“, kuriai priklausė adresu Užupio g. 30 esantis pastatų ir patalpų kompleksas buvo parduotas”, – ketvirtadienį telefonu sakė politikas.
2021-05-13

Zuokas atsisakė vadovauti VASA: bus skelbiamas naujas konkursas

Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus (VASA) direktoriaus konkursą laimėjusiam politikui Artūrui Zuokui atsisakius pareigų, Vilniaus miesto savivaldybė skelbs naują vadovo konkursą. Naujasis konkursas bus skelbiamas kitą savaitę. Savivaldybės teigimu, A. Zuoko atsisakymas vadovauti yra „brangiai kainavęs sprendimas“. „Sostinės savivaldybei šio konkurso organizavimas, atranka ir skelbimų sklaida kainavo per 6,1 tūkst.

VASA direktoriaus konkursą laimėjęs Zuokas delsia pasirašyti sutartį

Vilniaus atliekų sistemos administratoriaus (VASA) direktoriaus konkursą laimėjęs sostinės politikas Artūras Zuokas sako nepasirašysiantis sutarties, kol asmeniškai neaptars savivaldybės įmonės perspektyvos su meru Remigijumi Šimašiumi. Savo ruožtu R. Šimašius teigia, kad su A. Zuoku kalbės tik tuomet, kai šis pasirašys sutartį. „Savivaldybė gavo STT pažymą, kad viskas yra tvarkoje, kviečia mane pasirašyti sutarties.
Aktualijos 2020-09-16

Zuokas įsidarbino vadybininku sostinės daugiabučių administravimo įmonėje

Į Seimą su partija „Laisvė ir teisingumas“ kandidatuojantis buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas įsidarbino vadybininku daugiabučių administravimo įmonėje „Šilėja“. Ši įmonė daugiausia veikia sostinės Šeškinės mikrorajone, kurį apima A. Zuoko pasirinkta Šeškinės-Šnipiškių apygarda. A. Zuokas BNS neslėpė, kad šį darbą nuo rugpjūčio pabaigos pasirinko būtent dėl agitacijos, siekdamas rinkėjams pristatyti programines nuostatas, kurių didžioji dalis skirta būsto renovacijai.
Aktualijos 2020-09-15

„Laisvės ir teisingumo“ užmojai: šalia santuokos siūlys įteisinti partnerystę

„Laisvės ir teisingumo“ partija pirmadienį paskelbė kandidatų Seimo rinkimuose sąrašą. Jame yra buvęs Vilniaus vicemeras Gintautas Babravičius, buvusi Visagino merė Dalia Štraupaitė, parlamentaras Kęstutis Bartkevičius.
Aktualijos 2020-08-24

Zuokas, Paulauskas ir Žemaitaitis kyla į kovą su bankais ir nuomotojais

Prieš keletą mėnesių apie bendrą politinę organizaciją bei dalyvavimą artėjančiuose Seimo rinkimuose pranešę  Remigijus Žemaitaitis, Artūras Zuokas ir Artūras Paulauskas trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje žarstėsi dosniais pasiūlymais, kaip būtų galima padėti nuo karantino kenčiantiems verslams, patalpų nuomininkams ir savarankiškai dirbantiems žmonėms.

Trys politikos muškietininkai gelbės Lietuvą? Pristatė naują partiją

Bendražygių iš „Tvarkos ir teisingumo“ išduotas Remigijus Žemaitaitis rado naujų sąjungininkų. Sėkmės artėjančiuose Seimo rinkimuose jis sieks kartu su Artūru Zuoku ir Artūru Paulausku. Savo politinį darinį jie pavadino „Laisvė ir teisingumas“ ir naudos perdarytą klasikinės knygos apie tris muškietininkus šūkį.  Trečiadienį per spaudos konferenciją Seime politikai pristatė būsimos partijos pavadinimą ir šūkį. Nutarta, kad ji vadinsis „Laisvė ir teisingumas“, o sutrumpintai – LT.

Zuokų eros pabaiga: gandai apie kitą moterį, išblėsusi meilė ir turtų dalybos

Artūras ir Agnė Zuokai iki šiol viešumoje atrodė kaip tvirta, ideali šeima. Ne vienas gal net pavydėjo Artūrui Zuokui, kai anuomet politikas, sulaukęs skaudžių finansinių įtarimų, ne tik neprarado žmonos palaikymo, bet ir visai neseniai, prieš gerą pusmetį vykusiuose mero rinkimuose, Agnė rodė aiškiausią pasitikėjimą savo vyrui.
2019-09-16

Atmestas Zuokienės skundas prieš Jono Meko vizualiųjų menų centrą

  VšĮ Jono Meko vizualiųjų menų centrą yra pasiekęs LR Generalinės prokuratūros pranešimas, apie Policijos priimtą sprendimą nepradėti ikiteisminio tyrimo pagal A. Zuokienės skundą dėl 2007 m. JMVMC įsigytos FLUXUS kolekcijos.     „Apmaudu, kad tiek pastangų ir laiko buvo sugaišta be reikalo, bei trukdoma VšĮ Jono Meko vizualiųjų menų centro (JMVMC), Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, prokuratūros ir policijos darbui,“ - konstatavo JMVMC direktorius Gintaras Sodeika.
Aktualijos 2019-09-04

Zuokų dramos atomazga: atsiprašymą lydi pažadai dėl paimtų daiktų

Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis šią savaitę žada grąžinti iš Zuokų šeimos įmonės patalpų paimtus Jono Meko fondo daiktus ir atsiprašo dėl skubotų savivaldybės veiksmų. „Pasiekėme susitarimą tuos daiktus pervežti atgal, į jų nurodytas patalpas, tą su džiaugsmu padarysime šią savaitę.

Zuokas: savivaldybės siūlymas eksponuoti Meko daiktus ŠMC nepriimtinas

Vilniaus savivaldybės administracijos siūlymas šiuo metu savivaldybėje esančius ir Jono Meko fondui priklausančius menininko daiktus eksponuoti Šiuolaikiniame meno centre (ŠMC) yra nepriimtinas, sako Artrūras Zuokas. Jis pirmadienį paviešino savivaldybės administracijos direktoriaus Povilo Poderskio pateiktą susitarimo projektą, kuriuo siūloma, jog kol daiktai bus eksponuojami ŠMC, bet kuri iš ginčo šalių turi teisę ieškoti „dokumentų, įrodymų ar kitų faktų“, kurie pagrįstų nuosavybės teises.
Aktualijos 2019-08-05

Zuokų skyrybų atomazga: savo meno kūrinius randa ir patys autoriai

Vakar Zuokienės Vilniaus miesto savivaldybei perduotos, kaip įtariama, Jono Meko kurtos ar kolekcionuotos meno vertybės atranda savo šeimininkus. Savo pieštą kūrinį, pradingusį prieš dešimtmetį atpažino menininkas Eugenijus Varkulevičius-Varkalis. O štai galimai vakar savivaldybei perduoto viso likusio meno lobių savininkai – Meko Fondas žada atgavus vertybes, surengti nemokamą parodą visiems susidomėjusiems vilniečiams.
Aktualijos 2019-08-01

Bus pradėtas tyrimas: Zuoko namuose rasta daugybė menininko Jono Meko daiktų

Buvusio Vilniaus mero Artūro Zuoko namuose rasta per 100 dėžių su įvairiais menininko Jono Meko daiktais. Apie rastas dėžes, skirtas Jono Meko fondui, savivaldybę informavo A. Zuoko žmona, sostinės tarybos narė Agnė Zuokienė, šiuo metu besiskirianti su vyru. Savivaldybės atstovai žada aiškintis, kaip menininko, iš kurio dalį kolekcijos įsigijo savivaldybė, daiktai atsidūrė pas politiką. „Gavome pranešimą iš piliečio, kad rastas neaiškus daiktas.

Net ir išrinkus Vilniaus merą, Šimašius ir Zuokas nesitaiko

Antrajai kadencijai išrinktas Remigijus Šimašius džiaugėsi, kad vilniečiai patikėjo jo miesto vizija, o rinkiminę kovą pralaimėjęs Artūras Zuokas kalbėjo apie, jo nuomone, nešvarią rinkiminę kampaniją. Vilniaus meras Remigijus Šimašius dėkojo vilniečiams, kurie palaikė jo miesto matymą:  „Tikiu, kad daugelis vilniečių balsavo už ateitį, o ne prieš kažką. Už miestą, kuris yra draugiškas, atviras, kūrybingas, laisvų žmonių miestas.

Karštas Zuoko ir Šimašiaus pokalbis: iš praeities traukė skaudžiausius dalykus

Antrajame Vilniaus miesto mero rinkimų ture, kaip ir prieš ketverius metus, susigrums Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas. Kandidatai negaili vienas kitam aštrių žodžių, o debatuose naudoja ne tik žodžius, bet ir prisilietimus. Portalo tv3.lt studijoje diskutavo dabartinis sostinės meras, visuomeninio rinkimų komiteto „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!” kandidatas R. Šimašius ir buvęs Vilniaus meras, tris kadencijas šias pareigas ėjęs koalicijos „Laimingas Vilnius“ atstovas A. Zuokas.

Zuokas provokuoja Šimašių – tapšnojimai nesibaigia

Antrajame Vilniaus mero rinkimų ture susigrums Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas. Pastarasis debatuose naudoja ne tik aštrią retoriką dabartinio mero atžvilgiu, bet ir nevengia jo paliesti. Pokalbio portalo tv3.lt studijoje metu A. Zuokas kalbėjo apie tai, kad jo teistumas yra smulkmena visame politiniame fone.

Mero posto siekiantis Uspaskichas tikisi kovoti su Zuoku

Vilniaus mero posto siekiantis Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas tikisi patekti į antrąjį rinkimų turą. Jis viliasi, jog jo varžovas bus ne dabartinis meras Remigijus Šimašius, o buvęs savivaldybės vadovas Artūras Zuokas. „Greičiausiai aš susirungsiu su Zuoku, nes Šimašius turėtų normaliai pralaimėti. Jis parodo savo neūkiškumą, todėl žmonės neturėtų už jį balsuoti.
Aktualijos 2019-02-27

Artūras Zuokas pasidalijo jaunystės nuotrauka

Buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje jis pozuoja Užupyje šalia automobilio su numeriais 007. „Užupis. Pradžia“, - taip trumpai po nuotrauka komentuoja A. Zuokas. Fotografijoje buvęs Vilniaus meras atrodo gerokai jaunesnis. Primename, kad A. Zuokas kartu su savo šeima Užupyje gyvena jau daug metų. „Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.
Aktualijos 2016-10-27

„Auksiniuose svogūnuose“ apsilankęs A. Zuokas: „Geriau mums įteiktų mandatus, nei svogūnus“

Šeštadienio vakarą į jau aštuonioliktąją „Auksinių svogūnų“ ceremoniją susirinko gausus būrys Lietuvos garsenybių. Tarp susirinkusių svečių buvo galima sutikti ne vieną politikos ir pramogų pasaulio atstovą. Speciali tv3.lt rubrikos „Raudonas kilimas“ komanda visą dieną dirbo tiesiai iš renginio ceremonijos ir pateikė karščiausias ceremonijos naujienas.
2016-10-01

Artūras Zuokas pripažino didžiausias savo klaidas

Lietuvos laisvės sąjungos lyderis Artūras Zuokas nevengia priminti dabartinių valdančiųjų klaidų ir vis dar stengiasi pateisinti savas. TV3 Žinių studijoje apsilankęs politikas kritikuoja liberalus ir tikina surinkęs puikią komandą rinkimams. „Tie, kurie tuomet kaltino mane, šiandien patys vaikšto pas tyrėjus ir išgarsėjo Lietuvoje kaip vieni didžiausių korupcijos pavyzdžių“, - sakė A. Zuokas.

Eugenijus Gentvilas apie liberalų nuoskaudas: ar partijai pavyks atsitiesti?

Į korupcijos skandalą patekusio opozicinio Liberalų sąjūdžio vadovai visais įmanomais būdais žmones bando įtikinti, kad Eligijaus Masiulio istorija niekaip nesusijusi su pačia partija. TV3 žinių studijoje apsilankęs parlamentinės frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas tikino, kad pačioje skandalo pradžioje patys ieškojo galimų E. Masiulio ir partijos sąsajų, bet jų esą nerado. Taip pat politikas atskleidė, kokią įtaką vieša E. Masiulio išpažintis turėjo patiems liberalams.

Užkasė karo kirvį su Finansų ministerija

Vilniaus valdžia linkusi taikiai susitarti su Finansų ministerija dėl gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skolos ir kaip kompensaciją per trejus metus gauti 55,8 mln. eurų. Vilniaus miesto taryba tokiam projektui pritarė trečiadienį - dabar savivaldybė suderins taikos sutartį su ministerija, o po to pateiks ją tarybai. „Mano manymu, šis pasiūlymas yra geras.
Aktualijos 2016-06-16

Prokurorai prašo buvusio Vilniaus mero paaiškinimų

Tirdami galimą viešojo intereso pažeidimą Sapiegos ligoninėje įkuriant technologijų parką „Vilniaus Tech Park“ ir taip iškeliant Sapiegos ligoninės pastatą prokurorai kviečia pateikti paaškinimus buvusį Vilniaus merą Artūrą Zuoką. „Suderinus su ponu Zuoku, mes maloniai pakeitėme datą iš rytojaus į birželio antrą dieną“, - apie suderintą A.Zuoko atvykimą į prokuratūrą BNS trečiadienį sakė Generalinės prokuratūros prokuroras Kęstutis Vagneris.
Aktualijos 2016-05-25

Artūro Zuoko komanda plečiasi

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) komandą Biržuose papildys buvę liberalų sąjūdžio Biržų skyriaus nariai kartu su Biržų rajono savivaldybės tarybos nare Skirmante Griciūniene. “Iš viso prie Lietuvos laisvės sąjungos Biržų skyriaus prisijungė 14 buvusių Liberalų sąjūdžio narių ir jie tapo Lietuvos laisvės sąjungos nariais”, - teigė Lietuvos laisvės sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas.

Lietuvos laisvės sąjunga keičia pavadinimą

Neparlamentinė buvusio sostinės mero Artūro Zuoko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) planuoja persivadinti į Lietuvos liberalų sąjungą. Pakeisti pavadinimą pirmadienį įvykusiame partijos valdybos posėdyje pasiūlė partijos Vilniaus skyriaus pirmininkas Žilvinas Šilgalis. Po diskusijos pritarta, kad šis klausimas būtų svarstomas artimiausiame partijos tarybos posėdyje, kuris numatomas balandžio 16 dieną, pranešė Laisvės sąjunga.
REKLAMA
(nuotr. Rolando Vaizgėlos)  (nuotr. Rolando Vaizgėlos)

Vilniuje duotas startas trečiam vakarinio aplinkkelio statybų etapui

Šiandien, liepos 27 dieną, Vilniuje oficialiai paskelbta Vakarinio aplinkkelio III etapo statybos darbų pradžia. Šventinėje ceremonijoje didžiausia kelių tiesimo ir tiltų statybos bendrovė Lietuvoje „Kauno tiltai“ kartu su partneriais dalyvavusiems šalies ir miesto  vadovams, vilniečiams ir miesto svečiams žadėjo dirbti taip, kad automobiliai nauju aplinkkeliu jau važiuotų 2016 metais.
Į viršų