Prezidentė nesulaukė pritarimo

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) ketvirtadienį nepriėmė sprendimo dėl prezidentės Dalios Grybauskaitės teikiamų Civilinio kodekso pataisų, reglamentuojančių iš šeimų paimtų vaikų globą ir kitus su vaikų saugumu susijusius klausimus.

Komiteto sprendimas reiškia, kad dalis prezidentės teikiamo paketo projektų negalės būti priimti Seime per neeilinę sesiją vasario 14 dieną.

„Kaip sako liaudies išmintis, skuba tinka tik blusoms gaudyti, čia neišeina skubėti“, – komiteto sprendimą BNS aiškino TTK pirmininko pavaduotojas konservatorius Stasys Šedbaras.

Jo teigimu, TTK dėl prezidentės pataisų rengs klausymus.

„Reikia suderinti tarpusavyje straipsnius, visą globėjų modelį. Pavyzdžiui, vienuose straipsniuose dėl pirmenybės įvaikinant yra viena ir staiga vienos institucijos atstovė pastebi, kad dar vieną straipsnį reikia koreguoti, ten irgi kalbama apie eiliškumą, o jis nepateiktas. Gal dar ir daugiau tokių straipsnių yra, kurie nėra sutvarkyti, nes kai kodeksas yra sisteminis, skirtingose vietose išlenda tokios problemos“, – aiškino S.Šedbaras.

Kitą dalį prezidentės pataisų svarstantis Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK) savo ruožtu ketvirtadienį joms pritarė ir jos galėtų būti pateiktos per neeilinę sesiją, nors, pasak S.Šedbado, klausimų kelia visas paketas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų