Premjeras sudarė darbo grupę, kuri tobulins žvalgybos institucijų kontrolę

Premjeras Saulius Skvernelis trečiadienį sudarė darbo grupę, kuri tobulins žvalgybos institucijų vidaus ir išorės kontrolės mechanizmo teisinį reguliavimą.

Įregistruotame ministro pirmininko potvarkyje nurodyta, kad darbo grupė turės iki balandžio 17 dienos Vyriausybei pateikti pasiūlymus dėl priemonių, stiprinančių žmogaus teisių apsaugos standartų laikymosi žvalgybos institucijų veikloje kontrolę ir didinančių žvalgybos institucijų vidaus ir išorės kontrolės mechanizmo efektyvumą.

Dokumente taip pat nurodyta, kad darbo grupei, prireikus, leidžiama pasitelkti ekspertų, valstybės institucijų ir įstaigų atstovų.

Darbo grupėje – 23 įvairių institucijų atstovai: premjero komandos, teismų, žvalgybos, teisėsaugos institucijų, Seimo bei Vyriausybės kanceliarijos ir kitų.

Darbo grupei vadovaus premjero patarėjas Donatas Matuiza. Kartu su juo taip pat dirbs premjero patarėjas Arnoldas Pikžirnis, Valstybės saugumo departamento direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Mažeika ir žvalgybos pareigūnas Nerijus Andriusevičius, Muitinės kriminalinės tarnybos vadovas Mantas Kaušilas, Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis.

Joje taip pat dirbs teisingumo ministro patarėja Rasa Svetikaitė, Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Darius Valys, Antrojo operatyvinių tyrimų departamento direktoriaus pavaduotojas Vilmantas Vitkauskas, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovai bei kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų