Premjeras: gėda klausytis prokuroro

Premjeras Algirdas Butkevičius sukritikavo generalinio prokuroro pavaduotoją Žydrūną Radišauską, teigusį, kad prokuratūra iš Krašto apsaugos ministerijos (KAM) nėra gavusi dokumentų dėl įtartinai didelių virtuvės įrankių kainų.

„Galiu pasakyti, kad žiūrint apie kokį atvejį mes kalbame. Jeigu kalbame apie Krašto apsaugos ministeriją, tai aš noriu pasakyti, kad sukeltas skandalas, kuris yra daromas, aš manau, dėl to, kad artėja rinkimai.

Galiu pasakyti, kad gėda man buvo klausyti prokuroro tokių žodžių. Arba prokuroras bando gėlbėti kažkokių prokurorų mundurą, arba tiesiog prokuroras, kuris komentavo tiesiog nežino kai kurių įstatymų.

Tai labai gerai, kad yra tiesioginis eteris ir aš dabar galiu daugiau papasakoti apie tai, kur yra tiesa, o kur yra melas. Tai aš noriu pasakyti, kad krašto apsaugos ministras 2015 metų sausio 8 dieną kreipėsi į Generalinę inspekciją. Kad būtų pradėtas tyrimas dėl tų vadinamų šaukštų, šakučių brangių pirkimų, kad atliktų patikrinimą“, - Žinių radijui sakė premjeras.

Būtų pareikalavęs prokuroro atsakomybės

Anot A.Butkevičiaus, skandalas dėl virtuvės įrankių pirkimo sukeltas, nes artėja rinkimai, o prezidentė, pasak premjero, įsitraukia į dešiniųjų stovyklą.

„Kalbant apie santykius su prezidente, aš tikrai apgailestauju ir galiu pasakyti, kad šalies vadovė įsitraukė į rinkiminę kovą ir, deja, tai daro dešiniųjų stovykloje“, – kalbėjo A.Butkevičius.  

„Aš prezidentės vietoje būčiau pasikvietęs tą prokurorą, kuris nutraukė ikiteisminį tyrimą, būčiau pareikalavęs jo atsakomybės, būčiau iškėlęs tam tikrus reikalavimus, kad tokie žmonės būtų atleisti iš darbo. Bet kažkodėl viskas yra daroma atvirkščiai“, - sakė premjeras.


Rašyti komentarą...
S
Saulius
2016-09-08 15:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gėda klausytis premjero o ypač ministro Oleko tokių paistymų nes jie nevykdo savo pareigų.
Atsakyti
-2

h
hm
2016-09-08 21:43:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
priplepėjo ministrai daug, bet ar sustabdė vagystę ? Nes vagystę iš mokytojų, pensininkų, moksleivių, sportininkų taip ir reikia vadinti : Vagystė. Jei šito nesuvokia, o laukia kažkokių atsirašinėtojų paistalų , tuomet yra arba durnas, arba bendrininkas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų