Pratęsiamas gyventojų judėjimo ribojimas, išskyrus žiedines savivaldybes

Gyventojų judėjimo tarp savivaldybių ribojamas pratęsiamas iki kovo vidurio. Tačiau gyventojams bus leidžiama laisvai judėti žiedinėse savivaldybėse.

Tokius sprendimus trečiadienį posėdyje priėmė ministrų kabinetas.

Nuspręsta, kad gyventojų judėjimas tarp savivaldybių bus ribojamas iki kovo 15 dienos 24 val.

Tačiau gyventojams leidžiama judėti tarp „žiedinių“ savivaldybių – kai asmenys, gyvenantys besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse, juda tarp nurodytų besiribojančių savivaldybių.

„Sprendimas dėl judėjimo tarp savivaldybių buvo modifikuotas. Numatyta, kad bendras apribojimas galios iki kovo vidurio. Nuo rytojaus negalios apribojimai keliauti tarp žiedo ir žiedo viduryje esančių savivaldybių. Visų, ne tik mažųjų“, – trečiadienį žurnalistams kalbėjo premjerė Ingrida Šimonytė.

Policija iki kovo vidurio riboja asmenų judėjimą tarp savivaldybių. Tiesa, numatomos kelios išimtys. Tarp jų – kai vykstama į tarptautinius keleivių maršrutus aptarnaujančius oro, jūrų uostus, autobusų stotis ar iš jų, į savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl artimųjų giminaičių mirties.

Taip pat nedraudžiama keliauti atlikti darbo, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, dėl sveikatos priežiūros paslaugų, dėl kitų objektyviai pagrįstų neatidėliotinų priežasčių, kai vykti į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę neišvengiamai būtina.

Ribojimas netaikomas ir asmenims, vykstantiems į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto.

Taip pat iš vienos savivaldybės į kitą leidžiama judėti vieno „socialinio burbulo“ nariams. Tai reiškia, kad dvi šeimos arba du namų ūkiai gali bendrauti, jei viename iš jų yra ne daugiau kaip vienas suaugęs asmuo (kartu su nepilnamečiais vaikais) arba nuolatinės priežiūros ir slaugos reikalaujantis asmuo.

Visą Šimonytės komentarą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
A
Anonimas
2021-02-24 15:45:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskaičius verkti norisi... Aš taip pavargau... Mane jau depresija puola. Turiu metu vaiką, laukiuosi vėl, sunkus nestumas, negaliu net pas tėvus nuvažiuoti, kad būtų lengviau... Nes jie juk kitoj savivaldybėj...vyras aria baisiau už arklį, nes nebuvo darbo, skolos.... Aš jau nebegaliu kartais vos ne imk ir pasik.... Mamos linkiu mums stiprybės.
Atsakyti
-5

K
Kostas
2021-02-24 14:50:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Konservatoriai ar jūs nekliedinėjat jei mes esame pasiskiepię jau tai kodėl mes negalim judėti iš vienos savivaldybės i kita jei mano tėvai tai pat pasiskiepine- trūksta kompetencijos, negirdite, nežinote arba jums nuissispiauti i mūsų gyvenimu,,,
Atsakyti
-7

V
Virusas
2021-02-24 14:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
PONAS DULKI MAZAI SKIEPIJATE JEI SANDELYJE GULI APIE SIMTA TUKSTANCIU VAKCINOS PRIVALOTE DIRBTI SESTADIENI IR SEKMADIENI JEI TAIPBLOGAI DIRBSITE TAI MIRCIU TIKRAI PADAUGES GAL PRADEK DIRBTI PER PARA 24 VAL.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų