Požėla paaiškino, kaip policija vykdys darbą nuo trečiadienio

Nuo rytojaus griežtinant karantiną įsigalioja ir ribojimai judėti po šalį. 

Nors pareigūnų postai pradės veikti savaitgalį ir švenčių dienomis, kaip tai realiai vyks kalbame su policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla.

Lietuvoje bus įrengta 250 punktų, kuriuose pareigūnai kontroliuos judėjimą. Tačiau skelbiama, kad bus budima tik kai kuriomis dienomis, o pareigūnai į situacijas žiūrės lanksčiai. Kaip veiks ribojimai? 

Tai yra daugiau mažiau aprašyta Vyriausybės nutarime. Žinoma, kad Vyriausybės nutarime visų situacijų aprašyti neįmanoma, todėl mes sakome, kad yra informacinis policijos telefono numeris, kuriuo žmonės, turėdami klausimų dėl ribojimų, prieš išvykstant gali pasiskambinti ir pasiteirauti. 

Be to, ir be kontrolės punktų, policija šiomis dienomis dirbs padidintomis pajėgomis ir tai nereiškia, kad jei automobilis prie patikrinimo punkto nebus sustabdytas, tai jis negali būti sustabdytas savivaldybės centre. Tai mes esame pasirengę tikrinti judėjimo teisėtumą visur ir visada. 

O kaip tie patikrinimai vyks? Nes mes žinome, kad savivaldybės ribose žmonės gali judėti. Bet juk yra daug kelių ir keliukų, ar pavyks viską sukontroliuoti? 

Mes turime patirtį iš pavasario, iš velykinio savaitgalio, kai irgi, kartu dirbant su savivaldybėmis, priėmėm sprendimus fiziškai kelio ženklais ar kitomis priemonėmis užtverti tuos keliukus bei pravažiavimus, kad galėtume susikoncentruoti darbui pagrindiniuose keliuose.

Plačiau žiūrėkite „Dienos komentare“ viršuje. 


Rašyti komentarą...
K
Kaimynė
2020-12-16 13:05:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne pramogauti vykstame į kitą regiioną. Jeigu yra reikalas. Ar ne komendanto valandos įvedimas???
Atsakyti
-6

j
janina
2020-12-16 06:22:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
o kur yra bankomatas vilniaus raj.-atsakyk policaj?????
Atsakyti
-5

M
Močiutė
2020-12-16 13:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė. Kokia policija. Europa juoksis. Tai bent izoliacija. Visa europa
skiepijasi , o mūsų valdžia pinigų neturi.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (28)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų