Politikos naujokai prezidentės negąsdina

Politikos naujokai yra didžiulė galimybė Lietuvai, tačiau jie negali nuvilti šalies žmonių, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Esame globalaus pasaulio dalis ir mūsų žmonės labai panašiai reaguoja į iššūkius, grėsmes. (...) Manau, kad Lietuva ne išimtis. Ir gerai, kad pas mus išsisprendė, kaip dabar sprendžiasi, tai yra mes pamatėme naujus veidus politikoje. Tai yra didžiulė galimybė Lietuvai“, - penktadienį transliuotame interviu LRT radijui sakė D.Grybauskaitė.

„Dar didesnė atsakomybė šitiems žmonėms, kurie atėjo, nes pasitikėjimas žmonių įdėtas į juos didžiulis. Jeigu dabar žmonės vėl nusiviltų naujais politikais, iš tiesų, kažin, ar turėtumėme gerą perspektyvą. Todėl atsakomybė naujiems politikams tenka gerokai didesnė nei nuėjusiems nuo arenos“, - pridūrė ji.

Pasak šalies vadovės, galimas nusivylimas naujuoju Seimu ir Vyriausybe kelia nerimą, matant tendencijas Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Ankstesnėje kadencijoje neparlamentinė buvusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga šių metų Seimo rinkimuose iškovojo 56 Seimo narių mandatus ir vadovauja valdančiajai koalicijai.

Naujos kadencijos Seime dirba 59 dabartiniai parlamentarai ir 82 nauji arba po pertraukos į parlamentą grįžę politikai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų