Policija Tauragės rajone sulaikė amfetamino gaminimu ir platinimu įtariamus vyrus

Policija Tauragės rajone, Stragutės kaime, sulaikė apie 2 kilogramus amfetamino ir kastetą automobilyje vežusį vyrą bei įtariamus narkotikų gamintojus. 

Pasak Tauragės apskrities policijos, automobiliu „Skoda Superb“ važiavusį 1995 metais gimusį vyrą pareigūnai sulaikė trečiadienį vakare. Šį policijai žinomą vyrą pareigūnai stabdė turėdami išankstinės informacijos. 

Policijai tikrinant vyro automobilį, jis dalį turėtų narkotikų išmetė į pievą, tačiau jie buvo surasti. Iš viso automobilyje rasti du plastikiniai indeliai kuriuose buvo apie 2 kilogramus baltos spalvos drėgnos medžiagos – kaip manoma, amfetamino, ir kastetą. 

Sulaikytajam teismo sprendimu skirta kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams. 

Tą pačią dieną pareigūnai sulaikė du policijai žinomus marijampoliečius, kurių namuose, automobiliuose ir kitur buvo rasta dar amfetamino bei įranga su psichotropinėmis medžiagomis, manoma, skirta narkotikams gaminti. 

1993 metais gimusį vyrą, kuris įtariamas gaminęs narkotikus, teismas taip pat leido suimti dviem mėnesiams. Trejais metais jaunesniam sulaikytajam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti. 

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.


Rašyti komentarą...
g
gx
2020-12-04 23:02:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi,darykit ka tik norit saukstai jau po pietu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų