Policija sureagavo į kalbas apie pajūrio gyventojų judėjimo ribojimus: „Norime nuraminti visuomenę“

Po trečiadienį pasirodžiusios informacijos apie tai, kad prie jūros atklystančių pajūrio gyventojų judėjimą kontroliuos pareigūnai, policija suskubo raminti žmones. Nors judėjimo srautų didėjimas matomas, ribojimų imtis nežadama.

Klaipėdos apskrities policija savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo įrašu, kuriuo ramina visuomenę.

Pateikiamas visas publikuotas tekstas:

„Viešoje erdvėje pasirodžius informacijai apie galimus ribojimus žmonėms patenkant į pajūrio zonas, norime nuraminti visuomenę, jog tokių ribojimų įvedimo policija šiuo metu tikrai nesiūlys vietos savivaldai. Klaipėdos apskr. VPK glaudžiai bendradarbiauja su apskrities miestų ir rajonų merais bei savivaldų atstovais, ir prieš imantis bet kokių ribojančių priemonių, jos būtinai bus išsamiai apsvarstytos bei suderintos su vietos savivalda ir policijos vadovybe.

Tuo pačiu primename, jog saugant save ir savo artomuosius, prašome vadovautis jau įvestais, visoje šalyje galiojančiais karantino reikalavimais - laikykimės atstumų ir dėvėkime kaukes ten, kur tai privaloma daryti“, – rašoma socialiniame tinkle „Facebook“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad artėjančiam savaitgaliui jau planuojama sustiprinta judėjimo kontrolė ir patikra pajūrio zonose. Jeigu situacija ir toliau nesikeis, pareigūnai įspėja ir apie galimas dar griežtesnes priemones – stovėjimo aikštelių vietų mažinimą arba net ir vietinių gyventojų judėjimo kai kuriose viešosiose vietose ribojimą. 

Apie tai daugiau skaitykite čia.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų