Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Evaldas Rusys (tv3.lt fotomontažas)

Šeštadienį Klaipėdoje vyko po draugų vestuvių dingusio tatuiruočių meistro Evaldo Rusio paieška. Paieškos organizatorių teigimu, ieškoti sekėsi sklandžiai, tačiau dingęs vyras kol kas nebuvo rastas. Vis dėlto rankų paieškos organizatoriai nuleisti neketina.

12

Šeštadienį Klaipėdoje vyko po draugų vestuvių dingusio tatuiruočių meistro Evaldo Rusio paieška. Paieškos organizatorių teigimu, ieškoti sekėsi sklandžiai, tačiau dingęs vyras kol kas nebuvo rastas. Vis dėlto rankų paieškos organizatoriai nuleisti neketina.

REKLAMA

Kaip portalas tv3.lt rašė anksčiau, šeštadienį Klaipėdoje vyko E. Rusio paieška. Nors policija vykdo dingusiojo paiešką, gyventojai vyro ieškojo ir patys.

Šeštadienį, kaip rašo viena iš paieškos organizatorių Gabrielė Armaitė, buvo susiskirstyta grupėmis. Kelios komandos šukavo teritoriją iki Jūrų muziejaus, Smiltynės molo, taip pat iki Gintaro įlankos.

REKLAMA

„Iš Klaipėdos pusės apžiūrėta nuo Malkų įlankos visa Poligono pakrantė, bandyta prie Molo, bet oro sąlygos buvo netinkamos lipti ant akmenų. Svarbiausia Danės upė: krantinėmis apeiti didžiausi plotai, povandeniniai dronai dirbo visą dieną, baidare bei valtimi tikrintas paviršius. Žiūrima ne tik centro dalis, bet ir tolėliau nuo centro. Keletas dalyvių turėjo žiūronus, kuriais žvalgėsi iš marių pusės tiek Smiltynėje, tiek Klaipėdoje. Paieškoje talkino narai, dronai“, – nurodo G. Armaitė.

Pasak jos, pagal narų vietoje suteiktą informaciją, vandens srovė nuo E. Rusio dingimo dienos nuolat keitėsi. Be to, pastarosiomis dienomis Klaipėdoje siautė audra, stiprūs vėjai, kurie taip pat turėjo neigiamos įtakos E. Rusio paieškai.

„Taip pat minėjo, kad jeigu po audros srovės ėjo atgal, jei kūnas vandenyje, reikia ieškot nuo dingimo vietos į kitą pusę, ką komanda ir darė.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat svarbus aspektas – pagal narus apie kūno išmetimą į jūrą kol kas nėra nei kalbos, t.y. kol kas laikosi Danė arba marios.

Oro sąlygos darė savo. Buvo sudėtinga dirbti su dronais dėl vėjo, povandeninius dronus taipogi vandens srovė nešė“, – rašo G. Armaitė.

G. Armaitės teigimu, taip pat tikėtina, kad E. Rusio paieškoms bus pasitelktas sraigtasparnis ir įtrauktos jūrinės pajėgos. Šiuo metu, pasak jos, viskas yra derinama.

„Nuoširdi padėka visiems paieškos dalyviams, neabejingiems žmonėms. Gera žinoti kokia begalybė nuostabių žmonių. Taip pat dėkojame policijai bei narams, kad įsitraukė ir intensyviai šiandieną dirbo. Dar kartą dėkojame Palangos „Resort Pub“ už tokį gražų gestą – užkandžius ir gėrimus paieškos dalyviams.

Paieška bus pratęsiama rytoj (sekmadienį – aut. past.) su dronu, jei tik leis oro sąlygos ir bus geras matomumas. Ačiū visiems už rūpestį ir kantrybę“, – socialiniuose tinkluose rašo G. Armaitė.

G. Armaitė tv3.lt sekmadienį nurodė, kad į paiešką prisijungė apie 30 gyventojų.

Dingo praėjusį šeštadienį

Portalas tv3.lt primena, kad praėjusį šeštadienį po draugų vestuvių be žinios dingo tatuiruočių meistras E. Rusys. Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) vykdo vyro paiešką.

REKLAMA
REKLAMA

„Prašome visuomenės pagalbos – Klaipėdos m. PK  pareigūnai ieško be žinios dingusio Evaldo Rusio gimusio 1990 m. Vyras 2021-10-17 apie vidurnaktį išėjo iš renginio Naujojo Sodo g., Klaipėdoje. Jis yra apie 180 cm. ūgio, lieso kūno sudėjimo, ant kairės rankos dilbio turi tatuiruotę. Vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltais sportiniais bateliais, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

Galinčių suteikti informacijos prašome  susisiekti telefonu: 8 700 60712 arba el. paštu: [email protected]

Dėkojame už bendradarbiavimą“, – rašo Klaipėdos VPK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų