Po 2-mečio apsinuodijimo – patikrinimas šeimoje, kurioje auga dar du vaikai

Marijampolės ligoninėje šiuo metu gydomas čia trečiadienio vakarą iš namų atvežtas vos 2 metukų berniukas.

Tik atvykus nustatyta, kad 2018 m. gimęs berniukas apsinuodijo medikamentais. Jis buvo skubiai paguldytas į skyrių.

Policijos pareigūnai pranešė surinkę medžiagą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Tiesa, jei bus pradėtas ikiteisminis tyrimas, jo esmė dar gali keistis. Aiškėja, kad šeimoje auga iš viso 3 mažamečiai vaikai.

Marijampolės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vedėja Dovilė Burbaitė tv3.lt pasakojo, kad Marijampolės apskrities specialistai vaiko teisių pažeidimų šioje šeimoje anksčiau nebuvo nustatę:

„Pagal gautą pranešimą iš policijos, specialistai šiandien apsilankys šeimoje, aiškinsis pirmines įvykio aplinkybes, kalbėsis su tėvais, taip pat įvertins, ar vaikams namuose užtikrinama saugi aplinka.“

VTAS atstovė patvirtino, kad šioje šeimoje auga dar du mažamečiai vaikai. Vis dėlto, skubotų sprendimų priimti neketinama, kol nepaaiškės visos aplinkybės.

Skaudi nelaimė Klaipėdoje

Dar skaudesnė nelaimė tą patį trečiadienio vakarą užregistruota Klaipėdoje. Bute rastas mirusio kūdikio (g. 2020 m.) kūnas be išorinių smurto požymių. Kūdikis buvo vos 4 mėnesių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Kol kas daugiau detalių apie šį įvykį nėra atskleidžiama.

Klaipėdos VTAS Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Greta Bliutaitė pasakojo, kad šeima, kurioje nutiko nelaimė, tarnybai nebuvo žinoma.

Aiškėja, kad miręs kūdikis buvo vienintelis vaikas šeimoje.

„Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba šeimai neteikia pagalbos, nes joje daugiau vaikų neauga, bet tokiais atvejais tėvams gali būti reikalinga psichologo pagalba“, – pabrėžė G. Bliutaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų