Plungėje banko darbuotoja išgelbėjo moterį nuo rimtesnių nuostolių: pinigus ketino siųsti sužadėtiniui „karo gydytojui“

Plungėje viena moteris atvyko į „Šiaulių banko“ skyrių ir ketino atlikti pinigų perlaidą. Vis dėlto, banko darbuotojai paklausus, kad moteris nori persiųsti tuos pinigus, ši atsakė, kad Saudo Arabijoje esančiam karo gydytojui.

Šią savo ausimis nugirstą istoriją socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino Plungėje gyvenantis Darius.

„Atėjau uždaryti sąskaitos „Šiaulių banke“. Kitoje kabinoje moteris norėjo persiųsti pinigus. Banko darbuotoja, kiek nustebusiu aukštu tonu paklausė jos, kam norite persiųsti tuos pinigus? Moteris įkvėpė oro, ir lyg per prievartą pasakė: „Tēp... Uns īra mōna sužadietinis. Karo gydytojas. Iš Saudo Arabijos. Sako, kad jam nepavyksta atsidaryti sąskaitos“, – rašė Darius.

Tada banko darbuotoja jai pasakė: „Ar jūs neskaitot žinių, Feisbuko? Panevėžyje neseniai moteris 10 tūkst. eurų išsiuntė dalimis visas savo santaupas ir dar iš giminaičių prašė 25 tūkstančių! Ji perklausė moters, kiek jūs jam norit išsiųsti?

Ši atsakė, kad 950. „Po pokalbio moteriai išėjus, banko darbuotoja sakė, kad ir vakar ji buvo atėjusi, sakėsi neva broliui siųs pinigus... Išėjo moteris iš banko drebanti – jai šokas, jos iliuzijų pasaulis griuvo. Juk net pusę metų „draugauta“. Banko darbuotoja sakė, juk ir po metus ir daugiau sukčiai vilioja savo aukas...“, – toliau pasakojo plungiškis.

Anot jo, kita darbuotoja vyrui sakė, kad visos mes norim būti mylimos. „Šiaulių banke“ dirba atsakingos ir labai malonios moterys, didelis pliusas joms“, – pridūrė vyras.


Rašyti komentarą...
J
Ju
2021-09-17 17:16:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Noriu padėkoti banko darbuotojai, už gerą darbą, kad nepaliko motereles be pinigų, nes tu sukčių pilna, kokiam arabui reikalinga Lt. bobule, jam reikalingi tik jos pinigai.
Atsakyti
-16

I
Irena
2021-09-17 20:28:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aciu ,banko darbuotojai,ji pasielge kilniai,sukciai skriaudzia ypac vienisas miteris
Atsakyti
-6

s
skaitytas posakis
2021-09-17 16:12:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
pasaulyje daug kvailių, nes kitaip sukčiai neišgyventų
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų