Planuojate laikyti vairavimo egzaminą? Privalote tai žinoti

Vairuotojų rengimo kursai – tai tik dalis neišvengiamų išlaidų, su kuriomis susiduria būsimieji motociklų, automobilių ar sunkvežimių valdytojai. Pabandėme apskaičiuosti ir įvertinti visas išlaidas, kurias tenka patirti daugumai būsimųjų vairuotojų iki tol, kol jų rankose atsiduria išvajotas vairuotojo pažymėjimas.

Skaičiuodami išlaidas įvertinome statistiką, kad tik mažesnioji dalis (apie 40 proc.) būsimųjų vairuotojų egzaminus išlaiko pirmu bandymu. „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojo Sauliaus Šumino teigimu, statistiškai B kategorijos egzaminą Lietuvos gyventojams tenka laikyti 2,5 karto. Taigi skaičiuodami išlaidas vertinome, kad teorijos ir praktinį vairavimo egzaminą pavyks išlaikyti antru bandymu. Skaičiuotos vairavimo kursų kainos – Vilniaus vairavimo mokyklose.

Atreiptinas dėmesys, kad, prieš gaunant sunkvežimio (C kategorijos) vairuotojo pažymėjimą, reikės įgyti pradinę profesinę kvalifikaciją (95 kodas), o tai kainuoja išties nemažai. Laikantiesiems D kategorijos egzaminą „Regitra“ nesuteikia autobuso, taigi jo nuoma reikės pasirūpinti patiems. Autobusą galima išsinuomoti vairavimo mokykloje, kainuos apie 40 eurų 2 valandoms (1 egzaminui).


Rašyti komentarą...
U
Ugnė
2017-09-02 14:35:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš laikausi jau nuo Balandzio pabaigos , liko tik vaziavimas regotroj ir jau sukista apie 800€. Nes mokyklinio emiau pap.vaziavimu nemazai. aisku tie kurie islaiko is 1x viska jiem pigiau buna .
Atsakyti
0

I
Ieva
2017-09-02 10:55:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
O aš išleidau jau virš 1000 taip teko imti nemažai papildomų bet ka daryti jei artimiausias miestas kur gali laikyti už 80km o ten kur gyvenu net šviesoforų nėra.Vien kelionės išlaidos kiek atseina o dar ir nesivažinėsi kas dien regitroje irgi tenka laukti pomėnesį vietos
Atsakyti
-1

E
Evelina
2017-09-02 16:51:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kainos ispustos.gal spejo jau dvigubai pabrangti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų