Piktnaudžiavimu įtariamas Molėtų ligoninės direktorius pasitraukė iš ekspertų tarybos

Įtarimų piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu sulaukęs Molėtų ligoninės direktorius Vaidotas Grigas savo noru išbrauktas iš Vyriausybės Nepriklausomų ekspertų patariamosios tarybos narių.

Apie tai BNS informavo premjerės Ingridos Šimonytės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė. 

Jos teigimu, Vyriausybės kanceliarija apie Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų atliekamą ikiteisminį tyrimą buvo informuota ketvirtadienį, tą pačią dieną I. Šimonytė patenkino V. Grigo prašymą išbraukti jį iš ekspertų tarybos narių. 

Apie tyrimą ketvirtadienį pranešusi STT nurodė, kad turimi duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad V. Grigas 2019-2021 metais, veikdamas kartu su kitais ligoninės darbuotojais, galėjo suklastoti darbo sutartis ir kitus darbo apskaitos dokumentus bei fiktyviai įdarbinti ne mažiau kaip penkis, iš tiesų ligoninėje jokių funkcijų neatlikusius, žmones.

Ligoninės direktoriui pareikšti įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo, dar šešiems asmenims – dėl padėjimo piktnaudžiauti ir dokumentų klastojimo. 

REKLAMA

Įtariamiesiems skirtos kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

Šį tyrimą atlieka STT Panevėžio valdyba, tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų