• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) dalijasi svarbia žinia rinkėjams.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) dalijasi svarbia žinia rinkėjams.

REKLAMA

Anot VRK, rinkėjus pradėjo pasiekti SMS žinutės su nuorodomis.

„Svarbi žinia rinkėjams!

Vyriausioji rinkimų komisija rinkėjams nesiuntinėja SMS žinučių su nuorodomis ir kvietimu pasirašyti už Prezidento rinkimuose kandidatuojančius asmenis.

Jei gavote įtartiną žinutę, ištrinkite ją nedelsiant.

Jeigu norite pasirašyti už patinkantį kandidatą, galite tai padaryti saugiame Vyriausiosios rinkimų komisijos administruojame elektroninių paslaugų portale www.rinkejopuslapis.lt.

Būkite budrūs, saugokite savo asmens duomenis ir pasidalinkite šia informacija su draugais bei artimaisiais!“ – nurodoma VRK pranešime.

Kandidatai renka parašus

Primename, kad kandidatai į prezidentus jau pradėjo rinkti parašus.

Pretendentai į kandidatus iki kovo 28 d. turi surinkti nemažiau kaip 20 tūkst. parašų. Tą jie galės daryti ir popieriniu, ir elektroniniu būdu svetainėje rinkejopuslapis.lt.

REKLAMA
REKLAMA

I. Šimonytė pirmąją dieną surinko reikiamą kiekį parašų dalyvauti šalies vadovo rinkimuose. Tiesa, kitaip nei kiti kandidatai, tą ji darė tik internetu.

REKLAMA

Likusiems politinės kampanijos dalyviams parašų rinkimo lapus VRK išduos po to, kai šie pateiks pareiškinius dokumentus. Tą jie gali padaryti iki kovo 8 dienos vakaro. Tarp jų yra Zenonas Andrulėnas, Gintautas Kniukšta bei Žilvinas Treigys.

Vėliau VRK šiuos parašus kartu su kandidatų pareiškiniuose dokumentuose nurodyta informacija patikrins ir priims sprendimus registruoti kandidatus dalyvauti rinkimuose. Tai turės įvykti ne vėliau kaip balandžio 11 d.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2024 metų gegužės 12 dieną.

Nuo trečiadienio parašus jau renka Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė, Dainius Žalimas, Ignas Vėgėlė, Giedrimas Jeglinskas, Andrius Mazuronis, Aurelijus Veryga, Remigijus Žemaitaitis, Eduardas Vaitkus bei Valdas Tutkus.

VRK išdavė parašų rinkimo lapus dar vienam pretendentui į kandidatus – pedagogui Arūnui Rimkui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų