Permainos jau čia: orai šį savaitgalį bus būdingi lietuviškai vasarai

Lietuvoje orai ketvirtadienį buvo permainingi – ir saulė nušvisdavo, ir kritulių visokių buvo. Atrodo, šiąnakt vyraus menkai debesuotas, dažnai ir visai giedras dangus, kritulių beveik nebus. Dieną dangus niaukstysis, šiaurės vakaruose bus lietaus. Stiprės vėjas.

Oro temperatūra šiąnakt bus nevienoda – rytuose ir pietuose galima tikėtis 1–3 laipsnių šalčio ir, žinoma, plikledžio. Kitur bus 1–2, prie jūros apie 3 laipsnius šilumos. Įdienojus bus apie 5–7, jeigu pasiseks – ir iki 8 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, kol kas lauke labai ankstyvas pavasaris. Bus visko nedaug: kritulių tik kai kur ir tik nedaug, naktį vienur nedaug šalčio, kitur nedaug šilumos, plikledis irgi bus vietomis. Dieną sustiprės vėjas – kol kas nedaug, šilumos irgi nedaug – įdienojus bus apie 5–7 laipsnius, kai kur iki 8“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį palynos, nerims gūsingas pietvakarių, vakarų vėjas. Naktį vyraus 2–4, dieną 8–10, pietuose vietomis iki 12 laipsnių šilumos.

Sekmadienio naktį daug kur, bet dieną tik vietomis palis nelabai gausus lietus. Naktį vėl vyraus 2–4 laipsniai šalčio, tiktai šiaurės vakaruose gali būti šalnų, o dieną galima drąsiai tikėtis 15–16 laipsnių šilumos, o kur nors gali būti ir iki 18 – tai būtų jau vėsiai lietuviškai vasarai būdinga temperatūra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų