Aiškėja, kada sulauksime tikro pavasario: šils net iki 17-os laipsnių

Lietuvoje trečiadienį orai buvo permainingi. Naktį irgi bus tas pat – tai žvaigždes galėsime skaičiuoti, tai apsiniauks ir pasnigs, tai vėl giedrysis. Ketvirtadienį iš žemai skriejančių debesų daug kur palis, kai kur su šlapdriba. Bet pajūryje vyraus saulėti orai.

Oras šią naktį atvės nevienodai. Rytiniame ir pietiniame šalies pakraštyje bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio, todėl čia bus ir plikledžio. Kitur bus 1–2, prie jūros 3 laipsniai šilumos. Ketvirtadienį oras neskubėdamas sušils iki 5–7, kur nors galbūt 8 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, kol kas džiaugsmo nedaug. Naktį debesuotumas permainingas, daug kur pasnigs, atsiras plikledis. Dieną daug kur palis, galimas ir šlapias sniegas, saulėti orai tiktai vakaruose. Bus vėjuota. Naktį bus nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 šilumos, dieną šils iki 5–7 laipsnių“, – aiškino sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienį kritulių bus nedaug, vyraus jau menkas lietus. Sustiprės pietvakarių vėjas. Naktį vėl tarp 3 laipsnių šalčio šalies rytuose bei pietuose ir 3 šilumos vakaruose, dieną šils iki 6–8 laipsnių šilumos.

Šeštadienio naktį vietomis, dieną daug kur palis. Ne po daug. Neramus vėjas išliks. Naktį vyraus 2–4 laipsniai šilumos, tik kai kur bus apie 0, dieną šils iki 8–10, pietuose 10–12 laipsnių šilumos. Sekmadienis dar gražesnis – dieną oro temperatūra gali siekti ir 15–17 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
7
79
2021-04-07 22:27:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavasaris ateis kitą ketvirtadienį trečią val po pietų
Atsakyti
0

7
79
2021-04-07 22:27:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pavasaris ateis kitą ketvirtadienį trečią val po pietų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų