Paveiktų šalių sąraše – pokyčiai: izoliacija būtina iš dar daugiau valstybių

Nuo pirmadienio atlikti koronaviruso tyrimą ir izoliuotis turės šia liga per paskutinį pusmetį nesirgę ir nuo jos nepaskiepyti asmenys, atvykstantys iš Airijos, Belgijos ir Graikijos salų, išskyrus Tasą.

Būtent šios šalys ir teritorijos atsidūrė raudonojoje zonoje, atnaujinus paveiktų šalių sąrašą, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Keliautojams iš Čekijos ir Italijos, kurios pasislinko iš žaliosios ir geltonąją zoną, reikės atlikti COVID-19 tyrimus prieš ir po atvykimo, o atvykstantiems iš Norvegijos pakaks vieno tyrimo prieš kelionę, nes šalis nuo pirmadienio priskiriama žaliajai zonai.

Bendros taisyklės atvykstantiems iš užsienio nesikeičia: atvykstantiems iš raudonosios ir pilkosios zonos šalių privalomas tyrimas prieš kelionę ir 10 dienų izoliacija.

Atvykstantiems iš geltonosios zonos šalių privalomi du tyrimai: prieš kelionę ir 3–5 dieną po atvykimo;atvykstantiems iš žaliosios zonos šalių privalomas tik vienas tyrimas prieš kelionę.

Šie reikalavimai netaikomi keliautojams, kurie per pastarąsias 180 dienų sirgo COVID-19 arba buvo paskiepyti pagal pilną vakcinacijos schemą, o nuo paskutinio būtino skiepo praėjo daugiau nei 14 dienų.

Paveiktų šalių sąrašas yra atnaujinamas kiekvieną penktadienį ir įsigalioja pirmadienį. Visos pasaulio šalys yra skirstomos į keturias zonas, kurioms galioja atitinkami reikalavimai.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-07-23 18:16:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu pas daktarus neprieini mėn mėn visur tik melas kas už į atsakys
Atsakyti
-2

k
kostui
2021-07-23 20:15:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Per velai susigriebei, ka padarysi susileidai doze, tai ir nusiramink, vaiksciok kur nori, bendrauk su skiepytais, tik zek neapsikresk kartais, nes skiepas nuo uzkrato visiskai nesaugo, blogai, kai nemoki skaityti:)
Atsakyti
0

S
Scorpion
2021-07-23 18:50:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prievarta, kada baigsis ta prakeikta prievarta? Kodėl mus žudote? Iš darbo žada šalinti, jeigu nebus to prakeikto čipo! Kas čia bl. vyksta?!
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų