REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sinoptikai prognozuoja, kad artimiausiomis dienomis orai atšils, tačiau šiluma pernelyg nelepins, be to, vis palis, kai kur su šlapiu sniegu.

Sinoptikai prognozuoja, kad artimiausiomis dienomis orai atšils, tačiau šiluma pernelyg nelepins, be to, vis palis, kai kur su šlapiu sniegu.

REKLAMA

Orus Europoje lems didelė tris centrus sujungianti žemo slėgio sritis. Aukšto slėgio beveik nebus.

Saulė nušvis Skandinavijoje ir Italijoje, kitur dangų dengs debesys, vietomis ir gana stori.

Gana sparčiai orai šyla pietuose, palei Viduržemio jūrą, šaltukas – Skandinavijoje, tarp jų – vidutiniškai šilti orai.

Romoje šiandien bus gražūs orai ir 17 šilumos, Barselonoje irgi daug saulės ir 20 laipsnių. Paryžiuje debesuota, palis ir šils iki 14 laipsnių, Londone debesuota, nelis ir 11 šilumos. Berlyne debesuota, nelis ir 10 laipsnių šilumos, Varšuvoje debesuota, palis ir šils iki 12.

Lietuvoje naktį ir paryčiai orai bus debesuoti, kartkartėm vis palis – dažniausiai trumpai ir negausiai. Vietomis suboluos rūkas. Dieną negausiai lis šalies rytuose ir pietuose, kitur nusistovės debesuoti orai, tačiau lietaus tikimybė menka.

REKLAMA
REKLAMA

Kol kas Lietuvos link keliauja gana šiltas oras nuo Centrinės Europos, todėl ši naktis bus dar ganėtinai šilta – žemiausia temperatūra paryčiais bus apie 4–6 laipsnius, tik šiaurėje 2–4 šilumos. Šalies rytuose ir pietuose bus apie 7–9,  kitur 4–6 laipsniai šilumos.

REKLAMA

Sekmadienį sustiprės nemalonus šiaurinių krypčių vėjas. Naktį kritulių bus šalies pietryčiuose – tai bus ir lietus, ir šlapias sniegas. Dieną kurį laiką šlapdribos bus irgi pietryčiuose, dienos pabaigoje orai giedrės. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 0 laipsnių, dėl to kai kur bus plikledžio, dieną bus nuo 2–3 šilumos šiaurėje iki 5–6 pietuose.

Pirmadienį nemalonus šiaurinių krypčių vėjas išliks, bet kritulių tikimybė menka. Žemiausia temperatūra naktį 2–4 laipsniai šalčio, aukščiausia dieną 1–3 šilumos, šalies rytuose apie 0.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų