Pasispardys žiema: lydės sniegas ir šaltukas

Europos padangėje vyksta neskubios permainos. Žemyno šiaurėje ramiai ilsisi aukšto slėgio sritis, pietuose orus lems du ciklonai.

Ten, kur slėgis aukštas, yra daugiau giedro dangaus arba debesuotumas plonas, o ciklonų apimtuose plotuose debesuotumas įvairesnis.

Šiąnakt Lietuvos dangų dengs nestoras, bet vientisas debesų apklotas, kritulių bus nedaug. Ryto valandomis iš pietryčių atplauks gerokai storesni debesys, iš jų snigs arba lis.

Oro temperatūra šiąnakt bus nuo 1–2 laipsnių šilumos šalies pietuose iki 1 ar 2 šalčio Žemaitijoje. Dieną šaltis trauksis. Šiaurėje liks apie 1 laipsnį šalčio, pietuose ir Vidurio Lietuvoje bus iki 2 – 3 šilumos.

Klaipėdoje bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 šilumos, Šiauliuose naktį šaltukas, dieną apie 0. Panevėžyje nuo minus 1 iki plius 1. Labai panašiai bus ir Vilniuje. Varėnoje, Druskininkuose naktį 0, dieną 2 šilumos. Kaune taip pat, bet bus dar ir mišrių kritulių.

Trečiadienio naktį vietomis pasnigs arba bus mišrių kritulių, dieną daug kur pasnigs. Snaigės bus smulkios, lengvos, kai kur gali kilti nesmarki pūga. Naktį vyraus menkas šaltukas, dieną tokia pat menka šiluma. Ketvirtadienį orai bus debesuoti, sulauksime sniego, dieną kai kur su šlapdriba. Naujausiais duomenimis, naktį vyraus 1 ar 2 laipsniai šalčio, dieną 1 ar 2 šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų