Pasaulio lietuvius liepos 6-osios proga pasveikino Nausėda ir Šimašius

TV3 šventiniame koncerte, skirtame Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai, linksmai ir trankiai Lietuvos gimtadienį atšvęsti susirinko gausus būrys tautiečių.

132

Į šventę atvyko ir pats išrinktasis Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda. Čia jis kreipėsi į lietuvius visame pasaulyje ir pasveikino tautiečius Valstybės dienos proga.

(132 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liepos 6-osios minėjimas Lukiškių aikštėje

Išrinktasis prezidentas kvietė prisiminti ne tik karalių Mindaugą, o ir visas kartas, kurios kūrė mūsų Tėvynę. G. Nausėda sveikinimo metu išreiškė norą kurti Lietuvą dar stipresnę: „Ir tai padaryti galime tik kartu“.

Išrinktasis prezidentas kviečia visus lietuvius dažniau perskaityti „Tautiškos giesmės“ eilutes, esą jose slypi visa tai, ko reikia, kad išliktume vieningi ir kurtume stipresnę Lietuvą: „Turime mylėti, aukotis, gyventi vienybėje – taip būsime stiprūs“.

Taip pat į šventę atvyko ir Vilniaus miesto savivaldybės meras Remigijus Šimašius. Sostinės vadovas kreipėsi į lietuvius ir pasveikino su šia gražia švente.

Vilniaus meras atkreipė dėmesį į tai, kad jau Mindaugas savo laiku, pakrikštydamas Lietuvą, nurodė kryptį į Vakarus. R. Šimašius sveikina visus lietuvius, sekančius vakarietiška kryptimi ir linki, kad šalis nekeistų kurso.

Giedojote himną? Filmuotą medžiagą siųskite el. paštu [email protected]


Rašyti komentarą...
Šaknys
2019-07-07 06:28:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba tauragiškiams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų