Pareigūnai iš miško gelbėjo nelaimės ištiktą vyriškį: buvo visai išsekęs

Pirmadienio vakarą policiją pasiekė pagalbos prašymas dėl Raseinių r., Lenkelių kaimo miškuose pradingusio žmogaus. Paaiškėjo, kad vidurdienį grybauti išsiruošęs 64 metų vyriškis užtruko, o sunerimusiems artimiesiems niekaip nepavyko su juo susisiekti telefonu. Iš pradžių patys kibę į paieškas, galiausiai jie kreipėsi pagalbos ir į pareigūnus.

Kaip skelbiama policijos feisbuko paskyroje, gausios policijos pajėgos vyro ieškoti pradėjo dar vakar vakare, tačiau pastangos laukto rezultato nedavė ir naktį tamsoje skendinčiame miške paklydėlio rasti nepavyko.

Antradienį, vos prašvitus, paieškas tęsė apie 15 policijos pareigūnų, tarp kurių ir kinologai su tarnybiniais šunimis, bei maždaug tiek pat vietos gyventojų. Dingusiojo paieškai jau buvo iškviestas ir sraigtasparnis, tačiau jam dar nespėjus atvykti vyriškis buvo surastas. Apie 9 val. pareigūnai jį rado gulintį miške – išsekusį, tačiau nepraradusį sąmonės. Vyras paaiškino, kad vaikštinėdamas užkliuvo ir nugriuvo, o atsikelti niekaip nebepajėgė, todėl visą laiką gulėjo ant šaltos žemės, tikėdamasis sulaukti pagalbos. Vyriškis iš miško buvo išneštas neštuvais, jį nedelsiant išsivežė medikai.

Laimė, viskas baigėsi gerai ir tarnybos laiku spėjo suteikti būtiną pagalbą

Visgi, vykstant į mišką, policija ragina įvertinti tiek savo sveikatos būklę, tiek gebėjimą orientuotis painioje aplinkoje, ypač vėstant orams ir sparčiai trumpėjant šviesiam paros laikui.

Pareigūnai iš miško gelbėjo nelaimės ištiktą vyriškį 👮‍♀️👮 Pirmadienio vakarą policiją pasiekė pagalbos prašymas dėl...

Posted by Šiaulių apskrities policija on 2020 m. spalio 27 d., antradienis


Rašyti komentarą...
S
Sigita
2020-10-28 11:25:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokių nuotraukų kėlimas į viešą erdvę prasilenkia su elementaria etika bei žmoniškumu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų