Paaiškėjo, kad bus Darbo partijos rinkimų sąrašo viršuje

Darbo partijos taryba pirmadienį patvirtino Seimo rinkimų sąrašą daugiamandatėje apygardoje - pirmuoju numeriu jame įrašytas Seimo narys Kęstutis Daukšys, antruoju ir trečiuoju - parlamentarai Artūras Paulauskas ir Vytautas Gapšys.

„Partijos sąrašas atrodo labai stipriai ir nei viena partija neturi tokio stipraus sąrašo, kuriame ir patirtis, ir jaunystė, ir energija“, - žurnalistams sakė Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis, kuris nedalyvaus šių metų Seimo rinkimuose.

Į sąrašo dešimtuką taip pat pateko žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, partijos pirmininko pavaduotoja Ieva Kačinskaitė - Urbonienė, Seimo narys Valentinas Bukauskas, Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, parlamento vicepirmininkas Vydas Gedvilas, buvęs ministras pirmininkas Gediminas Vagnorius, teisingumo viceministras ir Vilniaus skyriaus vadovas Giedrius Mozūraitis.

Toliau sąraše rikiuojasi Seimo nariai Valdas Skarbalius, Darius Ulickas, Viktoras Fiodorovas, buvęs Vilniaus vicemeras Jonas Pinskus, parlamentarė Dangutė Mikutienė, Seimo nariai Ramundas Markauskas, Sergejus Dmitrejvas ir Vilija Filipovičienė, buvęs parlamentaras ir vidaus reikalų ministras Vidmantas Žiemelis, Kėdainių „darbietis“ Paulius Kalina.

REKLAMA

„Tikiuosi, kad mūsų partija nuveiks daug darbų ir šiuose rinkimuose gerai pasirodys“, - kalbėjo sąrašo daugiamandatėje apygardoje lyderis K.Daukšys.

Darbo partijos deleguota socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė sąraše įrašyta 23 numeriu, iškart už jos rikiuojasi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė ir kultūros ministras Šarūnas Birutis.

Paskutinės „Vilmorus“ apklausos duomenimis, už Darbo partiją artėjančiuose Seimo rinkimuose balsuotų 7 proc. Lietuvos gyventojų.

Seimo rinkimai vyks šių metų spalį.


Rašyti komentarą...
T
Taip
2016-07-26 09:46:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuva to dar nematė ..., bet gal suprato?
Abejoju.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų