Orų anomalijos Lietuvoje: fiksuoja ne tik debesų sūkurius, bet ir ledo pusnis

Ketvirtadienio orai Lietuvoje – neįprasti. Visą dieną įvairiose šalies vietose fiksuojamas lietus, kurį labai greitai keičia saulės spinduliai. Kiek anksčiau sinoptikai pasakojo, kad būtent tokių orų ir galima tikėtis.

4

Tiesa, Šiaulių rajone – orų utopija. Socialiniame tinkle „Facebook“ žmonės dalijasi įrašais, kuriuose matyti, kad maždaug 15.30 val. danguje buvo galima pastebėti besiformuojančius sūkurius. Tuo tarpu Naisiuose ketvirtadienio rytą užfiksuotas sunkiai paaiškinamas reginys. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad čia iškrito sniegas, tačiau tai – ledo kruopos.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiaulių rajone fiksuojamos akimirkos

„O Naisiuose šiandien nemažai šerbeto ar kaip čia šitą dalyką pavadinus. Mat žemė balta, ją balina dangus, bet vasarą prakalbus apie sniegą visai pasirodytume išprotėję. Per Lietuvą slenka aktyvūs debesys, daug kur ne po kartą palyja, bet po lietaus greitai išlenda saulė. Tokie reikalai vyks iki pat vakaro“, – rašoma „Facebook“ grupėje „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

Anksčiau sinoptikai tikino, kad  penktadienio naktį palis kai kur iš pavienių debesų, dieną vėl daug kur lietus, bet dažniausiai neilgai trunkantis. Naktį atvės iki 8 – 10, prie jūros bus apie 15 laipsnių, dieną šils iki 20 – 22, šalies pietuose ir 23 – 24 laipsnių šilumos.

Ir šeštadienio, ir sekmadienio naktimis palis labai nedaug, o gal ir visai nelis, tačiau dieną neilgai trunkantis lietus užsimiršti neleis, o ir saulė dažnai nušvis. Be to, orai atšils – šeštadienį daug kur bus jau iki 25 – 26 laipsnių šilumos, šiltas bus ir sekmadienis.


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2020-07-23 17:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia salietra išbyrėjo bevežant karbauskio. Jokios čia sensacijos.
Atsakyti
-2

O
Onutė
2020-07-23 16:23:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, kas ta "orų utopija" ? Arba -"pūsnis "? Kas čia tokie rašytojai ?
Atsakyti
0

T
Tik
2020-07-23 16:56:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naisiuose gali būti utopija
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų