Orai nepaliaus stebinti: bus anomaliai šilta

Orus Europoje dabar lemia viena aukšto slėgio sritis ir vienas ciklonas. Jam liko labai nedaug vietos žemyno vakaruose, kur jis lemia debesuotus orus ir mėgina išspausti šiek tiek lietaus. Kitur debesų mažiau, sausa. Abu sūkuriai bendromis jėgomis plukdo šiltą orą iš šiaurės į pietus. Į Lietuvą irgi.

Lietuvoje rytoj prognozuojami šilti orai, lietaus nenumatoma.

„Artimiausią naktį Lietuvoje numatomas nepastovus debesuotumas – debesuotų ir giedrų orų plotai tai didės, tai mažės. Visgi vakaruose atviro dangaus bus daugiau ir dažniau nei rytuose. Tačiau kad ir koks debesuotumas bus, lietaus vis tiek nenumatoma, nebent sklaidantis rūkui kris menka dulksna“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Ryto valandomis rūkas visai neskubės sklaidytis, visgi apie vidurdienį jo jau nebeliks. Jam sklaidantis galima menka dulksna. Dieną debesuotumas nepastovus, visgi yra tikimybė, kad galiausiai daug kur nušvis saulė.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi ramūs rudens orai. Debesuotumas nepastovus, tai didės, tai mažės, visgi dieną vyraus giedri saulėti orai. Nelis, tačiau naktį ir rytą daug kur boluos rūkas, o jam sklaidantis galima menka dulksna. Vėjas pietų krypčių, nestiprus. Oras naktį atvės iki 6–8, dieną šils iki 11–13, pietuose 14 laipsnių šilumos“, – paaiškino N. Šulija.

Trečiadienį numatomi panašūs orai.

„Ketvirtadienio naktį ne tik rūkas boluos, bet ir nemenkų pragiedrulių bus, dėl to naktis bus kiek vėsesnė – paryčiais bus apie 3–4, prie jūros apie 5–6 laipsnius šilumos, dieną šils iki 11–13 laipsnių šilumos.

Atsižvelgiant į tai, kad dabar jau lapkričio mėnuo, tenka pripažinti, kad orai yra ypač, tiesiog anomaliai, šilti“, – apibendrino jis.


Rašyti komentarą...
p
poisas
2018-11-05 17:36:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
nieko uz siluma vistiek sumokesit brangiau nei pernai :D PAZADU ! :D
Atsakyti
0

M
Masa
2018-11-06 05:15:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai pasakyta !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų