REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjančių dienų orai skelbs apie tikrą tipinę lietuvišką vasarą – 20 laipsnių šilumos, lietus ir perkūnija, sako sinoptikas Naglis Šulija.

Artėjančių dienų orai skelbs apie tikrą tipinę lietuvišką vasarą – 20 laipsnių šilumos, lietus ir perkūnija, sako sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Orus Europoje rytoj lems viena didelė aukšto slėgio sritis. Žemas slėgis bus tik kai kur šiaurėje ir pietuose. Žemyno vakaruose, taip pat toli rytuose rytoj bus saulėta, kitur dangų dengs įvairaus storio debesys. Per Šiaurės jūrą į Europą plūsta gaivūs orai. Rytoj jie bus pasklidę jau labai plačiai. Bet karšta bus pietuose.

Romoje rytoj saulė ir 31 laipsnis karščio, Barselonoje taip pat saulėta ir 27 šilumos. Paryžiuje taip pat giedra, saulėta ir 26 laipsniai šilumos, Londone taip pat skaisti saulė ir 27 laipsniai. Berlyne rytoj debesuota su pragiedruliais, šils iki 23, Varšuvoje palis ir šils iki 22 laipsnių.

Ketvirtadienį Lietuvos dangų nusėjo balti debesys, vietomis palijo. Artimiausią naktį debesuotumas bus nepastovus, bus nemažai giedro dangaus, bet vakarinėje šalies dalyje vietomis palis. Penktadienio dieną vasariškas lietus su perkūnija pasirodys jau beveik visur. Mažai lis tiktai rytuose.

REKLAMA
REKLAMA

Oras naktį atvės nevienodai – rytuose, kur bus daugiau giedro dangaus, atvės iki 11–13, šalies vakaruose apie 12–14, prie pat jūros 15–17 laipsnių šilumos. Rytoj oras neskubėdamas sušils iki 20–22 laipsnių šilumos.

REKLAMA

„Kitaip tariant, rytoj Lietuvoje bus lietuviška vasara. Debesuotumas nepastovus, bus ir giedro dangaus, ir debesų, naktį palis vietomis šalies vakaruose, dieną – jau daug kur. Galima ir perkūnija. Naktį atvės iki 11–14, prie jūros 15–17, dieną šils iki 20–22 laipsnių šilumos.

Šeštadienį ir sekmadienį orai bus panašūs: naktimis palis nedaug, iš pavienių debesų, dieną daug kur nulis trumpas vasariškas lietus su perkūnija. Naktimis oras atvės maždaug iki 12–14, prie jūros bus apie 17 laipsnių, dienomis šils iki 20–22 ir 21–23 laipsnių šilumos.

Ką gi, šilumos smūgis mums aiškiai negresia, sausra irgi – vien geros žinios. Tiek šį kartą apie orus“, – pasakojo N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų