• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šią savaitę laikysis gana vėsūs orai, o artimiausią naktį drėbtels kaip reikiant: be jau įprastų šalnų sulauksime lietaus ir sniego. Daugiau optimizmo įnešti gali kita savaitė, praneša sinoptikas Naglis Šulija. 

Šią savaitę laikysis gana vėsūs orai, o artimiausią naktį drėbtels kaip reikiant: be jau įprastų šalnų sulauksime lietaus ir sniego. Daugiau optimizmo įnešti gali kita savaitė, praneša sinoptikas Naglis Šulija. 

REKLAMA

Pasak sinoptiko, didžiojoje Europos dalyje orus rytoj lems viena labai didelė aukšto slėgio sritis; žemas slėgis – tik vakaruose.

Nemažai saulės bus Europos šiaurėje ir pietuose, palei Viduržemio jūrą, kitur dangų dengs įvairūs debesys.

Šiluma vis plačiau pasklinda po Pietų ir net Vidurio Europą, tačiau šiaurinėje žemyno dalyje orai dar bus gaivūs.

Romoje rytoj debesuota su pragiedruliais ir 24 šilumos, labai panašūs orai bus ir Barselonoje. Paryžiuje debesuota, palis ir šils iki 20, Londone labai  panašūs orai ir 17 laipsnių šilumos. Berlyne debesuota, nelis ir šils iki 19, Varšuvoje saulė pro debesis, nelis ir 14 šilumos.

Lietuvoje šiandien buvo permainingas debesuotumas, vietomis palijo. Artimiausią naktį daug kur palis, vietomis su šlapiu sniegu. Pasibaigus krituliams dangus gana greitai išsigiedrys. Rytas bus saulėtas, vėliau atsiras plonų debesų, bet diena vis tiek bus šviesi, saulėta ir be kritulių.

REKLAMA
REKLAMA

Artimiausia naktis vis dar šalta: paryčiais bus nuo 2–3 laipsnių šalčio Žemaitijos šiaurėje iki 2–3 šilumos pietuose apie Druskininkus. Dirvos paviršiuje gali būti šalnų iki 7–8 laipsnių šalčio. Rytoj dėl šiaurės vėjo oras šils iki 8–10 ir tik vos kai kur iki 10–12 laipsnių šilumos.

REKLAMA

„Kitaip tariant, bus gražu, bet vėsu. Naktį vietomis bus kritulių – ir lietaus, ir šlapio sniego, jam pasibaigus dangus giedrės. Diena irgi menkai debesuota, saulėta ir graži. Naktį bus nuo 3 šalčio iki 3 šilumos, dirvos paviršiuje šalnos iki 7–8 šalčio, dieną vyraus 8–10 laipsnių šilumos ir tik kai kur vos daugiau“, – prognozuoja N. Šulija.

Šeštadienį orai menkai debesuoti, naktį žvaigždėti, o dieną saulėti. Naktį oras atšals iki 2–4 laipsnių šalčio, dirvos paviršiuje šalnos iki 8–9 laipsnių šalčio, dieną oras sušils iki 10–12 laipsnių šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienio naktis menkai debesuota, dieną debesuotumas permainingas, bet kritulių vis tiek nebus. Naktį oras vėl šals iki 2–4 laipsnių šalčio, dirvos paviršiuje vėl šalnos iki 7–8 laipsnių, bet dieną šils jau iki 12–14 laipsnių šilumos.

„Tikėtina, kad panašūs, tik gal ne tokie kandūs naktimis orai išsilaikys bent jau iki kitos savaitės vidurio. Vėliau bus šilčiau. Tiek optimizmo šį kartą, o kol kas džiaugsimės orų grožiu“, – sako N. Šulija.

Šiandiena labai šalta lauke vėjas koksai rytoj apsiaustu tymkes suknele striuke juodus batus ir nesušalsiu šiandien ryta buvo šalta ir kambary tai parėjusi apsirengiau dabar ne nešalta tikra panele esu mama padarys šeštadieni kai apsirenksiu kai sušukuos man plaukus kai apsiaustu basanoškes
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų