Orai artimiausią parą: štai ir ateina puikios sąlygos šalnoms

Pirmadienį Lietuvoje dangus giedrijosi, daug kur nušvito saulė. Artimiausią naktį dangus išliks arba menkai debesuotas, arba visai giedras, dėl to jokio lietaus nebus. Vėjo irgi nebus arba jis bus labai silpnas, todėl kai kur suboluos nelabai tirštas rūkas. Dėl giedro dangaus bus puikios sąlygos atsirasti šalnoms. Šiąnakt jos bus gana kandžios ir suboluos daug kur.

Antradienio rytas bus saulėtas, rūkas, kiek jo bus, greitai pakils ir išsisklaidys. Kadangi orus lems aukšto slėgio sritis, debesys kils labai nenoriai, orai visą dieną bus saulėti. Vėjas rytų, pietryčių, tačiau nestiprus, todėl diena bus ne tiktai graži, bet ir maloni.

„Kitaip tariant, artimiausią parą Lietuvoje numatomi gražūs rudeniški orai. Ir naktį, ir dieną dangus bus menkai debesuotas, o dažnai ir visai giedras, todėl apie lietų negali būti ir kalbos. Tačiau naktį kai kur suboluos rūkas, atrodo, nelabai tirštas. Orui atvėsus, žemės paviršių daug kur nubalins šalnos. Paryčiais bus tarp 2 šalčio ir 2 šilumos, prie jūros apie 3 šilumos, dieną oras šils iki 12–14 laipsnių šilumos", – šnekėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras orai išliks labai panašūs. Dienomis jie bus saulėti, tačiau ir vienas kitas storesnis debesėlis atplauks, kur nors palis. Bet iš tiesų to lietaus bus vos keli lašai ir vyraus saulėti orai. O naktimis dangus giedrysis, dėl to daug kur boluos šalnos. Patys orai nebebus tokie žvarbūs, naktimis vyraus 2–4 ir 5–7 laipsniai šilumos, prie jūros dar daugiau. O dienomis šils iki 11–13 ir 14–16 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų