Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuotolinių Seimo komitetų ir komisijų posėdžių kuriozai – nesibaigia. Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje nuotoliniu būdu pasijungę komisijos nariai vienu metu išvydo ne komisijos kolegę Agnę Širinskienę, o valstiečių partijos vedlį Ramūną Karbauskį, kuris praėjusiais metais atsisakė Seimo nario mandato.

Nuotolinių Seimo komitetų ir komisijų posėdžių kuriozai – nesibaigia. Seimo Antikorupcijos komisijos posėdyje nuotoliniu būdu pasijungę komisijos nariai vienu metu išvydo ne komisijos kolegę Agnę Širinskienę, o valstiečių partijos vedlį Ramūną Karbauskį, kuris praėjusiais metais atsisakė Seimo nario mandato.

REKLAMA

Parlamentaras Mindaugas Lingė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalino vaizdu.

„Nu lyg ir nesivaidena.

Antikorupcijos komisijai priklauso A. Širinskienė, bet jos lange trumpam išnyra Ramūno galva.

Gal ir nieko tokio. Apsirengęs. O ši išvien veikianti Dvejybė jau nieko lyg ir stebinti nebeturėtų“, – trečiadienį po komiteto posėdžio dalinosi M. Lingė.

Pasak jo, R. Karbauskio pasirodymas ekrane visai nenustebino, nes jau įprasta matyti „tą tandemą, veikiantį įvairiomis aplinkybėmis ir klausimais“.

REKLAMA

„Vienas kitą papildantys, įtaką strateguojantys, įgyvendinantys visą partiją. Nenustebau, tiesiog gavosi iliustracija, kad dalinasi galbūt vienu kabinetu, darbo vieta ir tokiu būdu tampa kone ne vienu vienetu“, – sakė M. Lingė.

Politikas prisiminė ir ankstesnes kuriozines situacijas nuotolinių komitetų posėdžių metu. Pasak jo, kai nuotolinis darbas arba mokslas – tai kyla įvairių iššūkių ir nesusipratimų, nes aplink būna daugiau žmonių.

A. Širinskienė yra naujoji Antikorupcijos komisijos narė, kuri pakeitė Saulių Skvernelį, kai jis atskilo nuo valstiečių ir įkūrė frakciją „Vardan Lietuvos“.

REKLAMA
REKLAMA

Tai buvo pirmasis A. Širinskienės pasijungimas į Antikorupcijos komisijos posėdį.

R. Karbauskis lapkričio pabaigoje atsisakė Seimo nario mandato. Jis paskelbė paliekantis Seimą protestuodamas prieš naujosios valdžios veiksmus skirstant pozicijas parlamente. Jį Seime pakeitė Asta Kubilienė.

Primename, kad gegužės mėnesį konservatorius Kęstutis Masiulis viename iš komiteto posėdžių pasirodė pusnuogis. Politikas nepastebėjo, kad telefono kamera transliuoja vaizdą iš vonios kambario, tačiau tą pamatę kolegos nesulaikė šypsenų. Vėliau valstietė net prisipažino, kad nerimavo, jog telefonui nukritus, konservatorius parodys daugiau, nei derėtų.

Seimo komiteto posėdyje ir vėl pusnuogis vyras. Tik šį kartą ne Petras Gražulio bičiulis, o konservatorius Kęstutis Masiulis. Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete parlamentaras pasirodė neapsirengęs.

„Tai buvo rytmetis, aš vienu metu 2 zuikius šoviau, klausiausi posėdžio, ir dalyvavau jame, ir šnekėjau bent porą kartų ir tuo tarpu barzdą skutausi, nu vat ir tokios aplinkybės“, – sako Konservatorių frakcijos narys Kęstutis Masiulis. 

REKLAMA
REKLAMA

Kaipmat į tokį vaizdą sureagavo kolegos. Šypsenos atsirado ir vyrų, ir moterų veiduose.

„Dalyvaujame tik rimtose diskusijose dėl įstatymų projektų, bet ir kartu dar maudosi vonioje, ir atlieka savo higieninius reikalus. Dėl to mes ir nusišypsojome daugelis komiteto narių“, – pasakojo Mišrios grupės narė Rita Tamašunienė.

Kolegos komitete buvo ir išsigandę – ar neparodys į septintą dešimtį įkopęs kolega ko nors daugiau.

„Ir mums, moterims, manau, kad ir vyrams buvo labai nepatogu žiūrėti į tokį vaizdą bijant, kad tuoj tuoj smuktelės telefonas žemiau, ar, neduok Dieve, nueis į dušą kartu su telefonu, tai buvo tikrai toks nelabai malonus vaizdelis“, – atskleidė valstietė Guoda Burokienė.

Kuriozinių situacijų politikams per nuotolinius posėdžius pasitaikė ir anksčiau. Garsiausiai nuskambėjo gėjus keiksnojančio Petro Gražulio pasirodymas komitete su pusnuogiu vyru už nugaros.

„Buvau įkliuvęs, aš krapščiau nosį, prisiminiau tokią situaciją. Gal kažko neįvertinau, buvo pertraukėlė paskelbta, sako techninė pertrauka. Lygiai taip pat galėjo įkliūti ir moterys Seimo narės, kurios galbūt, pasakė techninė pertraukėlė, nieko nėra, jos pradeda kažką taisytis“, – sako B. Matelis. 

Ne išimtis ir Vyriausybės nariai. Šimonytei niekaip nepavyko įsijungti garso, tai sukėlė ministrų juoką. O pernai, kai šalies vairą savo rankose dar laikė valstiečiai, finansų ministras Vilius Šapoka tiesiog ėmė ir užsirūkė.

Su metais karbowskio skonis prastėja!!!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų